Prima paskola - pirma-paskola.eu


Ar-kriptovaliutos-pakeis-bankus - bitcoin

Ar kriptovaliutos pakeis bankus? Trumpa pinigų istorija.

        Nuo pat žinomo pasaulio pradžios visada buvo tam tikra atsiskaitymo už paslaugas ar produktus forma. Tai prasidėjo nuo mainų prekybos, kai už produktą ar paslaugą buvo mokama su kitu produktu ar paslauga. Laikui bėgant „pirminiai finansai“ tapo vis patogesnėmis formomis. Kiekviename pasaulio regione tai buvo daroma skirtingai. Kai kuriose Europos dalyse, įskaitant Lenkiją, kurį laiką mokėjote už druską. Kaip žinote, nebuvo patogu su savimi nešiotis druskos gabaliukų, todėl prekyba druska ir mainų produktais (kurie vis dar veikia ir šiandien, pvz., Mainai) buvo pakeisti įvairių rūšių monetų kaldinimu. Buvo sidabro monetų ir vertingesnių auksinių, labai populiarūs buvo metalų lydiniai, kurie reguliuodavo tokio paties svorio ir tūrio monetų vertę. Be abejo, vertingiausias ir naudingiausias tuo metu auksas buvo auksas. Tačiau ne kiekviena šalis turėjo pakankamai šio metalo išteklių, kad net galėtų juo remiantis sukurti valiutą.

Pavyzdžiui, Švedijoje varis vaidino aukso vaidmenį. Svarbiausias istorijos momentas buvo vertybinių popierių, patvirtinančių, kad asmuo yra vario indėlis banke tam tikru kiekiu, sukūrimas. Taip buvo gaminami banknotai. Jungtinėse Amerikos Valstijose banknotai ilgą laiką buvo padengti auksu, o tai reiškė, kad banknotą bet kuriuo metu buvo galima pakeisti į aukso ekvivalentą. Deja, tokia sistema nesitęsė amžinai. Vyriausybės suprato, kad kontroliuodamos valiutą jos teoriškai gali padidinti savo lėšas. Tačiau pinigų spausdinimas pamažu mažino jų vertę, kol dauguma pasaulio valiutų nebedengiami. Dabar valiutos vertę lemia, be kita ko, ekonomikos būklė.

Mes pradedame artėti prie šios trumpos istorijos pamokos pabaigos. Ant banknotų pasirodė skaitmeniniai pinigai, kurie taip pat neturi dangtelio, net ant banknotų. Jei vienu metu visi, tarkime, JAV dolerių vartotojas, nuspręstų išimti pinigus iš savo sąskaitos, paversdami juos grynaisiais, banknoto neužteks visiems skaitmeniniams pinigams padengti.

Kriptovaliutų politinės ir ekonominės pasekmės

        Šiandien kiekvieną nacionalinę valiutą kontroliuoja vyriausybinis organas. Lietuvoje pinigų išleidimą nagrinėja Lietuvos nacionalinis bankas. Ši padėtis bloga, nes pilietis nekontroliuoja jų turimų pinigų vertės. Jei nekompetentingi žmonės atsiduria aukščiausiose valstybės pozicijose, jie gali labai supainioti valiutos vertę. Nacionalinę valiutą galima perspausdinti jos vertės sąskaita, o vidutinis Kovalkis turės sutikti, kad, pavyzdžiui, jo 1000 eurų nuo praėjusių metų šiemet gali būti verti jau, pvz., 800 eurų, nors Kovalkis vis tiek turės tavo 1000 eurų Štai taip veikia infliacija.

Kriptovaliuta - naujas pinigų veidas

        Kriptovaliutos įvedė vadinamąją „pagrindinis srautas“ palyginti neseniai, nes praėjusių metų pabaigoje, kai kriptovaliutų rinkoje pasaulis skleidė naujienas apie didįjį bulių turgų. Daugelį žmonių (daugelis atvyko per vėlai) pasiekė, kad kriptovaliutos gali būti pagamintos labai gerai ir lengvai. Tradicinėje vertybinių popierių biržoje per metus pasiekiama 100% investuoto kapitalo grąža yra fenomenalus rezultatas Kriptovaliutų rinkoje svyravimai yra tokie dideli, kad 100% pelno galima gauti per dieną ar net mažiau! Žinoma, jei rinkos sąlygos tai leidžia. Praėjusių metų pabaigoje „kriptovaliutų rinkos“ būklė buvo geriausia nuo kriptovaliutų egzistavimo pradžios. Tuo metu daugelis žmonių uždirbo pasakišką pelną ir dar labiau numetė pinigus - dėl godumo ir žinių stokos apie šią paprastą, bet pavojingą naujokų rinką.
Tačiau mes čia nekalbėsime apie kriptovaliutų investicijas. Kriptovaliutos yra ne tik spekuliacija, lengvas pelnas ir daugeliui būdas įgyvendinti brangias svajones. Už kriptovaliutų yra galinga technologija, kuri pakeis pasaulį į gerąją pusę ir daugelyje sričių.

Vadinamasis kriptovaliutų karalius yra Bitcoin. Jis buvo pirmoji kriptovaliuta pasaulyje. Jį sukūrė paslaptingas vyras, vardu Satoshi Nakamoto, kuris vis dar išlieka anonimiškas. Jis metų metus nepaliko jokio gyvenimo ženklo, o jo turtas, maždaug 1 200 000 BTC (Bitcoin) pavidalu, liko nepažeistas. Apie jį, be kita ko, kilo daugybė sąmokslo teorijų, kad Satoshi yra miręs, kad tai tikrai nėra vienas asmuo, o komanda slapyvardžiu. Nežinia, ar kuri nors iš šių teorijų yra teisinga. Kuriant „Bitcoin“ iki šių dienų, buvo daugybė savimeilės „Satoshi“, kurie save laikė „Bitcoin“ kūrėju. Tai, kas jiems nutiko paskelbus drąsias pretenzijas, rodo, kodėl Satoshi nori likti anonimu. Vieną dieną Australijos kovos su terorizmu būrys pateko į namus tų, kurie laikė save garsiojo „Bitcoin“ kūrėju. Kodėl? Nes „Bitcoin“ yra nepatogu daugeliui vyriausybės institucijų ir bankų.

Bitcoin kelia grėsmę bankų poreikiui

        Norėdami geriau suprasti, kodėl kriptovaliutos yra nepatogios bankams ir vyriausybėms, turime aptarti technologijos, kuri slypi už kiekvieno kriptovaliutos, pagrindus - „blockchain“ technologiją. „Blockchain“ yra „blokų grandinė“ lenkų kalba. Žinoma, tai nėra fizinė metalinių blokų grandinė. Tai yra skaitmeninė infrastruktūra, leidžianti vykdyti įvairias veiklas be tarpininkų, pvz., Serverių. Satoshi Nakamoto savo išradimą pavadino „difuzine, skaidria apskaitos knyga“.
Pirmiausia aptarkime, kaip „blockchain“ gali pakeisti banką. Na, „blokų grandinė“ suteikia galimybę pervesti lėšas „peer-to-peer“ (P2P) sistemoje, iš vieno operatoriaus kitam. Kiekvienas „Bitcoin“ vartotojas turi savo piniginę, kurioje saugo savo BTC. Padedami tokios piniginės, galime greitai ir pigiai išsiųsti net didelę pinigų sumą į kitą pasaulio galą. „Bitcoin“ tinklas suteikia galimybę per 15 minučių iki 3 valandų nusiųsti neribotą skaičių lėšų (atsižvelgiant į tai, kokią komisiją tinklui naudojame pervesdami lėšas)! Tokios operacijos išlaidos skiriasi, priklausomai nuo „kasimo“ sunkumų. ir „Bitcoin“ vertės. Didžiausias komisinis atlyginimas praėjusį gruodį buvo 50 USD už operaciją. Nesvarbu, ar mes išsiuntėme 100 USD, ar 1 000 000 USD. Šiuo metu labai brangu siųsti didelius pinigus banko pavedimu per VISA, MasterCard ar Western Union ... ir mūsų pinigai patenka į trečiųjų šalių rankas. „Blockchain“ tinkle pinigai eina iš taško A į tašką B, tarsi perduodami juos iš rankų į rankas.

Kaip matote, tuo atveju, jei jei kiekvienas žemės gyventojas būtų „Bitcoin“ vartotojas, bankų nebereikėtų, bent jau ne tokiu mastu kaip anksčiau. Mūsų pinigai būtų saugomi kompiuterių, išmaniųjų telefonų, fizinių piniginių (panašių į „flash drives“) piniginėje arba internetinėje piniginėje. Daugelio šių piniginių negalima apiplėšti. Viešai žinomas tik piniginės adresas ir operacijos, tačiau prieigą prie jo turime tik mes ir kiekvienas mūsų įgaliotas asmuo, nes tik mes žinome apie jo sudėtingą privatųjį raktą. Lėšų pervedimas vyktų be tarpininkų - nuo taško A iki taško B. Operacijos su „Bitcoin“ tinklo pagalba kainuoja vienodai bet kurioje pasaulio vietoje, nepriklausomai nuo to, ar siunčiame iš virtuvės į saloną, ar iš Lenkijos į Japoniją, todėl šis metodas yra daug geriau ir gali pakeisti brangius ir ilgus užsienio pervedimus.

Be tokių smulkmenų, kaip pigus pervedimas ar galimybė namuose turėti kojinių (piniginės) sąskaitą kriptovaliutų pramonėje, buvo ir skolinimo platformų, leidžiančių imti ar suteikti paskolas. „BitConnect“ buvo garsiausia kriptovaliutų skolinimo platforma. Nors platforma neseniai paskelbė nutraukianti veiklą, ji buvo padaryta be sukčiavimo, o lėšos liko vartotojų kišenėje. Tačiau tai įrodė, kad kriptovaliutos ir susiję išradimai gali visiškai pakeisti bankus. Gali būti, kad netrukus pamatysime įmones, panašias į „Vivus“, kurios siūlys greitas paskolas kriptovaliutomis. Be to, taikytinos teisės požiūriu antstolis negali konfiskuoti kriptovaliutų, net jei jis išvis žinojo, kad mes turime jų nuosavybę.

Privalumai, susiję su visuotiniu „Blockchain“ technologijos naudojimu


- Pigios ir greitos operacijos - kriptovaliutų tinklo dėka galime greitai ir už minimalų mokestį (reikia sumokėti „kalnakasiams“ ar tinklą prižiūrintiems mazgams) išsiųsti lėšas į bet kurią pasaulio vietą be apribojimų, anonimiškai ir be kontrolės iš valstybinės valdžios institucijos (tai priklauso nuo kriptovaliutos - „Bitcoin“ yra skaidri, t. y. kiekviena operacija yra vieša. Tačiau yra visiškai anoniminių kriptų, tokių kaip „Monero“ ir „Zcash“).
- Nėra infliacijos, defliacijos ar pastovios vertės - Daugelyje kriptovaliutų (įskaitant Bitcoin) apyvartoje yra ribotas „monetų“ kiekis. „Bitcoin“ atveju tai yra 21 000 000, kuriuos pirmiausia reikia iškasti, nes šiuo metu apyvartoje yra apie 17 000 000, iš kurių apie 3-4 milijonus prarado vartotojai, pamiršę asmeninius piniginės raktus ir pan. Visa „Bitcoin“ išteklių kasyba vyks iki 2140 m. Iki to laiko dėl didėjančių kasimo sunkumų BTC taps defliacija. Svarbus elementas yra daugelio kriptovaliutų infliacijos trūkumas. Kriptovaliutos kursas yra pagrįstas pagrindiniu pasiūlos ir paklausos dėsniu. Pasiūla šiuo atveju yra ribota, todėl esant didelei paklausai kriptovaliutos vertė padidėja.
- Greitos kasdieninės operacijos - įdiegę „Bitcoin blockchain“ patobulinimus, operacijos vyks taip, kaip vadinamos „off-blockchain“ operacijomis, t. y. jų nereikės apdoroti blokų grandine, taigi jos bus greitos. , Šis patobulinimas vadinamas „Lightning Network“. Už naudojimąsi „Bitcoin“ mes mokėsime už kavą ar ritinius, o tai šiuo metu neįmanoma.
- didelis anonimiškumas - „Bitcoin“ buvo specialiai sukurtas skaidriai valiutai. Kiekvienas gali pamatyti, kokios operacijos buvo atliktos iš vienos piniginės į kitą. Tokie veiksmai gali smarkiai kliudyti korupcijai ir kitai neteisėtai veiklai. Tačiau yra kriptovaliutų, užtikrinančių visišką anonimiškumą, kad vyriausybės negalėtų prižiūrėti savo piliečių privačių finansų. Tokios kriptovaliutos šiuo metu yra mėgstamiausia atsiskaitymo už nusikaltimus priemonė, tačiau gerai ... Laisvę valdo jos įstatymai ir tai yra jos kaina.
- Maitinimo sutrikimas , kuris gali pakenkti banko serveriams (pvz., saulės smūgiai, sukuriantys elektromagnetines bangas, sukeliančius žalą elektronikai), jokiu būdu netaikomi „blockchain“ tinklams. „Blockchain“ negalima išjungti. Žinoma, su visuotiniu elektros energijos tiekimo sutrikimu tai gali atsitikti, tačiau „blockchain“ yra PASKIRSTAMA apskaitos knyga, tokia išsklaidyta, kad ji visada išliks bet kokia kopija, kuri, pašalinus gedimą, leis blokų grandinei tęsti darbą be jokių pažeidimų.
- Blokinė grandinė negali būti nutrūkusi - „blockchain“ tinklas yra atsparus įsilaužėlių išpuoliams. Laikais, kuriais gyvename, tai reiškia, kad tai yra saugiausia pasaulyje sistema, t. Y. Ta, kurioje mes tikrai norime, kad mūsų pinigai būtų rasti.
- „Blockchain“ rinkimai - „blockchain“ gali būti naudojamas prezidento, parlamento ar kitiems rinkimams rengti. Tokia sistema jau buvo naudojama paskutiniuose rinkimuose Estijoje, o Rusijos valdžia išreiškė norą surengti „blockchain“ rinkimus. Jūs negalite suklastoti tokio pasirinkimo - tai pats sąžiningiausias būdas pasirinkti.
- Administravimo supaprastinimas - „Blockchain“ technologiją gali naudoti bet kuris subjektas, kuriam reikalingas išsamus administravimas. „Blockchain“ yra paskirstyta apskaitos knyga, t.y., paskirstyta duomenų bazė. Ankstesni „blockchain“ pranašumai rodo, kad tokios duomenų bazės negalima apgauti ar apiplėšti. Biurai, privačios korporacijos ir netgi, priešingai, nei atrodo, bankai, kurie jau naudojasi galimybe naudoti šią technologiją bankų tobulinimui, šioje srityje gali naudoti blokinę grandinę. Čia reikėtų pažymėti, kad „blockchain“ nebūtinai yra kriptovaliuta. Yra daugybė „blockchain“ technologijos propaguotojų, kurie taip pat yra neįtikėtini kriptovaliutų kritikai. Daugelis jų yra svarbios asmenybės, susijusios su bankais.
- „Blockchain“ kaip pagalba tyrinėjant kosmosą - naujausios žinios rodo, kad Šiaurės Amerikos kosmoso agentūra (NASA) pavedė atlikti tyrimus, susijusius su „blockchain“ technologijos panaudojimu jų veikloje. Ši technologija, be kita ko, gali pagerinti misijos ryšį ir saugoti svarbius duomenis, prieinamus visur Visatoje.

Tai tik nedidelė revoliucijos, kurią sukelia „Blockchain“ technologija, dalis. Dauguma novatoriškų jo panaudojimo idėjų vis dar yra tikrinamos ir šiuo metu sukurti projektai yra nuolat tobulinami, siekiant vis naujų standartų. Tikriausiai dauguma idėjų, susijusių su blokų grandine, dar neįvyko tiems, kurie pakeis mums žinomą pasaulį ir tikrai į gerąją pusę.
Buto pirkimas kreditu

Buto pirkimas kreditu

        Svajojame apie savo keturis kampus ir nuosavybės teisę į „M“, nepriklausomai nuo to, ar esame kilę iš turtingos ar labai vidutinės šeimos. Skaityti toliau.

Skolintis pinigų

Privalumai ir trūkumai skolinantis pinigus

        Skolintis pinigų tikrai nėra ko pasididžiavimas - dėl būtinybės skolintis finansinių išteklių, mes pripažįstame, kad trūksta pinigų ... Skaityti toliau.

pirmoji nemokama paskola

Kodėl pirmosios paskolos nemokamos?

        Šie lenkai vis dažniau pasirenka paskolas internetu, kurie atsidurs nepaprastai nepalankioje finansinėje padėtyje ... Skaityti toliau.

Paskolos internetu be sertifikatų

Paskolos internetu be sertifikatų

        Televizijoje ir internete galime rasti daugybę paskolų internetu pasiūlymų pajamų ataskaitos. Kodėl kreditoriai nesijaudina dėl mūsų mokumo? Skaityti toliau.

Ar ir kada baigiasi skolos

Ar ir kada baigiasi skolos?

        Daugelis žmonių, kurie pateko į skolų spiralę, svajoja apie savo skolas dingo tarsi stebuklingai. Yra du būdai, kaip tai padaryti: Skaityti toliau.

Paskolos internetu bet kokiam tikslui

Paskolos internetu bet kokiam tikslui

        Szybkie i tanie pożyczanie przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu, staje się coraz popularniejsze. Nic w tym dziwnego... Skaityti toliau.

Ar kriptovaliutos pakeis bankus?

Ar kriptovaliutos pakeis bankus?

        Czy kryptowaluty to przyszłość finansów i zagrożenie dla banków? Bitcoin zagrożeniem dla potrzeby istnienia banków. Tanie i szybkie transakcje pieniędzy. Skaityti toliau.

Kaip greitai užsidirbti pinigų

Kaip greitai ir lengvai uždirbti?

        Labai svarbus klausimas yra, kaip greitai ir lengvai uždirbti pinigus, o ne uždirbti? :) Mes pateikiame paprastus būdus savo tinklaraštyje. Skaityti toliau.

Lietuvos skola užsienyje

Lietuvos skola užsienyje

        Polska po wyjściu z okresu komunizmu na całe szczęści przeszła na kapitalizm i zaczęła zarabiać na samą siebie. Ale mimo tego posiadamy zadłużenie wobec innych krajów. Skaityti toliau.

namu biudzetas

Kaip planuoti savo namų biudžetą?

        Daugeliui iš mūsų reikalingas poilsis namuose ir bent kartą per metus profesinės pareigos. Skaityti toliau.

privati paskola

Ar verta skolinti pinigus draugams?

        Kiekvienas iš mūsų turi artimų ir tolimų draugų, pažįstamų ir šeimos. Greičiausiai bent kartą teko susidurti ir su tuo, kad kažkas artimas mums   jam reikėjo konkrečios grynųjų injekcijos ir dėl įvairių priežasčių kreipėsi į mus. Skaityti toliau.

ar apdrausti paskola

Apdrausti paskolą internetu?

        Kažkada nedaug skolininkų žinojo, kad tuo atveju galima apdrausti savo paskolas nesugebėjimas jo grąžinti arba visai nesivargino galvos skausmas ... Skaityti toliau.

kaip vyksta skolos išieškojimas

Kas yra skolų išieškojimas ir kaip tai vyksta, antstolio vizitas?

        Skolos išieškojimo procesas yra ne kas kita, kaip savotiškas tarpininkas tarp skolininko, t. Y. Asmens, kuris gavo paskolą ir skolinga tam tikrą sumą skolintojui ir paskolą suteikusiai institucijai ar asmeniui. Skaityti toliau.

Kas yra mokesčių karuselė?

Kas yra mokesčių karuselė? Mafijos PVM, apgaulės.

        Kas yra mokesčių / PVM karuselė ir kaip ji veikia? Kuriose pramonės šakose mafija dažniausiai yra apgaulinga? Kada bus sudaryta PVM sukčiavimo tyrimo komisija? Mokesčių mafija - tyrimo komisija. Skaityti toliau.

Investicijos į auksą

Investicijos į auksą - kaip ir į ką investuoti?

        Technologinių galimybių plėtojimas, nuolat didinant klientų, kurie yra ir vartotojai, savimonę, o tam jums reikia maksimumo patogumas ir greitas sprendimų rezultatų gavimas. Skaityti toliau.

Internetinės sutartys

Ar galiu pasirašyti sutartis internetu? Internetinės sutartys

       Sužinokite iš mūsų tinklaraščio straipsnio, ar leidžiama ir įmanoma sudaryti sutartis elektroniniu būdu, internetu internetu. Įvairios sutarčių formos, pvz., Paskolos. Skaityti toliau.

vartotojų bankrotas

Vartotojų bankrotas nuo 2020 m. Keičiasi skolininkų reglamentuose

        Vartotojų bankrotas pagal galiojančias Lietuvoje galiojančias nuostatas ir gana šnekamoji kalba, tai ne kas kita, kaip vartotojo bankroto paskelbimas. Skaityti toliau.

nuosavų paskolų įmonė

Kaip įkurti savo paskolų bendrovę - teikiant paskolas internetu?

        2020 m. Visoms paskolų bendrovėms buvo įvestas įpareigojimas patekti į banką Lenkijos finansų priežiūros tarnyboje veikiantis paskolų bendrovių registras. Skaityti toliau.

tarpvalstybines-paskolos

Lietuvos ir kitų šalių tarpvalstybinės ir užsienio paskolos

        Ar valstybės skolinasi pinigus tarpusavyje? Ar Lietuva turi užsienio skolų? ar jis skolina pinigus kitoms šalims? Obligacijos, valstybės skola. Skaityti toliau.

paskolos netikrinus duomenų bazių

Paskolas užmokesčio dienos be pagrindų skoloms. Kaip juos gauti?

        Ar jums skubiai reikia papildomų pinigų? Paskola iš šeimos ir draugų nėra išeitis? Jūsų kredito istorija nėra tobula? Viskas neprarasta. Skaityti toliau.

pirma nemokama paskola

Pirmoji nemokama banko internetinė mokėjimo diena paskolai įrodyti. Kaip gauti? Kas yra paskolos?

        Žmonės, kurie naudojasi arba nori pasinaudoti paskolos kompanija, tikrai siūlo jie pastebėjo, kad daugelis šios rūšies institucijų siūlo pirmąją paskolą nemokamai. Skaityti toliau.

Paskolos frankais

Paskolos frankais, pagalba Frankowiczui - kas toliau su Frankais? Kodėl kainos pakilo?

        Paskolos frankais yra kelis metus sudėtinga tema. Tik prieš kelerius metus šioje valiuta paimtos paskolos buvo populiarios ... Skaityti toliau.

Kas yra rizikos draudimo fondai

Kas yra rizikos draudimo fondai? Kaip veikia rizikos draudimo fondai?

        Šiuo metu vadinamasis madingas metodas jūsų turto ir kapitalo apsaugai rizikos draudimo fondai. Beveik visi apie tai girdėjo, bet ką tai reiškia ir iš kur jis kilo? Skaityti toliau.

Tri-juros

Tri-jūros iniciatyva, kokia ji ir kokią naudą Lietuva gali duoti?

        Trišionės iniciatyva pagal finansų ir ekonomikos rinkos ekspertus yra puiki idėja skatinti Lietuvą kaip lyderį Vidurio ir Rytų Europoje. Skaityti toliau.

ne banko laikas

Momentum ne bankinėje įmonėje ar banke - kas yra pelningiau?

        Žmonės, kurie nori pasiskolinti grynuosius pinigus, šiandien stovi prieš daugybę galimybių. palūkaninis paskolas teikia bankai, taip pat parabankinės bendrovės. Kas apibūdina jų pasiūlymus? Kuris ir kada verta rinktis? Skaityti toliau.

geroves valstybes

Gerovės valstybės privalumai ir trūkumai, kas yra gerovės valstybė?

        XX a. Viduryje Japonijoje atsirado nauja civilinės saugos idėja, palaikanti mastą. Jūs turite pasirūpinti rizika. Japonai sukūrė gerovės valstybę karui skatinti. Skaityti toliau.

Tłum ludzi na giełdzie

Enrono kritimas - minios psichologija.

        Dažniausiai kalbama apie mainų burbulus mes kalbame apie „Wall Street“. 1929 m. Spalio 24 d. Niujorko vertybinių popierių biržoje įvyko gedimas Ketvirtadienis. Kas tai sukėlė ir kas yra minios psichologas akcijų rinkoje? Skaityti toliau.

Patys apdrausti, apdrausti paskolas

Patys apdrausti, apdrausti paskolas?

        Svarbiausia finansinė paskata taupo lietingą dieną. Kartą mes patiriame neramumų rinkoje, nes ateitis yra nenuspėjama. Pasaulis tikrai gali būti pavojingas. Skaityti toliau.

rothschild"

Keletas žodžių apie turtingiausius žmones pasaulyje.

        XVIII a. Rothschild šeima tapo labai svarbi Europos rinkose, pradžioje jie dalyvavo perkant rizikingą   obligacijos ir skolinimas. Dėl didelių žinių ir informacijos perdavimo sistemų jie tikėjosi įvykių visoje Europoje. Skaityti toliau

finansine piramide

Pirmosios finansinės piramidės.

        Kadangi buvo sukurtas pirmasis pasaulyje spekuliacinis burbulas arba finansinė piramidė, kas atsitiko, kai ji sulaužė. Kas paskatino pirmąją akcijų rinkos avariją Prancūzijoje, kokios buvo priežastys ir pasekmės? Kaip galime pasimokyti iš šios pamokos? Kas buvo jo kūrėjas? Dėl prekybos tarp Nyderlandų ir Indijos. Skaityti toliau

rinka Trumpa

Trump laimėjo ir biržoje pasaulio bei paskolų rinkose

        2016 m. Lapkričio 8 d. 77 balsų pranašumas Trumpas buvo išrinktas į 45-ąjį JAV prezidentą. Pritarimas vyko penktadienį, sausio 20 d., Kaip į tai reagavo didžiosios politinės rinkos? Skaityti toliau

ryklys

Kaip veikia obligacijos?

        Buvo manoma, kad valdžia priklauso ne tik prezidentams, bet ir premjerams. Šiandieninį pasaulį valdo elitinė nematomų žmonių grupė, žmonės kontroliuoja obligacijų rinkas. Skaityti toliau

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis IV

        Las deudas irrecuperables son el antiguo problema de los bancos. Aunque durante un tempo se creyó que las instituciones en ese momo lo trataron. Bueno, todos pensaron que eran más sabios que los Medici. Įsikūręs Meksikoje, esantis Memfis, esantis įsikūręs atostogų vietoje, EE likimas. UU. Se han construido préstamos pora. Pero a diferencia de los Medici, los bancos estadounidenses nėra otorgaron préstamos solo asmens ricas, sino ir casi todos. Skaityti toliau

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis III

        Italijos prekybininkas XV a. Nėra fortep g etto paradis eiti paskolą, bet bankui. Pasiimkite savo gyvenimo aprašymą, kad galėtumėte išspręsti problemą. Garsi medici šeima Jų dėka paskolos nebebuvo gėdinga okupacija ir, be to, jie sukūrė naujos rūšies galią. Džiaugiuosi, kad Florencijoje esančios šeimos gydytojai, gyvenantys Florencijoje, yra įsikūrę Prancūzijoje ir trečiosiose šalyse. Popiežiai Mes galime pasakyti, kad jie rėmėsi Renaissance, dėl daugelio genijų komo patyrusių žmonių Miguel Angelas eik Galileo. Skaityti toliau

Skolinti pinigus praeityje

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis II

        Norint suprasti paskolos mechanizmo paprastumą, jums nereikia daug grįžti. Rytinėje Glazgo dalyje yra niūrus rajonas, Kai vidutinis gyventojas nesulaukia pensinio amžiaus, tačiau yra beprotiškų žmonių, kurie nori ten teikti finansines paslaugas. Paskolos ryklis suteiks paskolą už naudą, o pirmoji bus atimama iš jos palūkanos. Skaityti toliau

Biržos birža, senos mokėjimo formos.

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis I

Pinigai lemia galios ar kritimo. Pabandykime suprasti, kodėl jie kontroliuoja mūsų gyvenimus. Bankai remia atgimimą, obligacijų rinkos nusprendė dėl karų, o krizės buvo revoliucijos pradžia. Nuo senovės iki buvimo, pinigai buvo mūsų civilizacijos dalis. Kodėl 95% pinigų yra rankose 5% žmonių pasaulyje? Penkiose straipsniuose pristatysiu svarbiausius faktus apie pinigus, kreditus, santaupas, Finansinės piramidės, paskolos iki mokėjimo dienos, atsargos, obligacijos ir kt. Skaityti toliauPateikti paskolų aprašymai nėra pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad informacija šiame puslapyje yra naujausia ir teisinga.
Šiame puslapyje nėra paskolų, tai tik finansų makleris. Mes neatsakome už jūsų sprendimus ir jų pasekmes.
visada turėtumėte perskaityti paskolos sutartį, patys patikrinti sąlygas ir sąlygas.
pirma-paskola.eu - Visos teisės saugomos. ®