Prima paskola - pirma-paskola.eu


geroves valstybes

Gerovės valstybės privalumai ir trūkumai, kas yra gerovės valstybė?

        XX a. Viduryje Japonijoje atsirado nauja didelio masto civilinės saugos koncepcija. Jūs turite pasirūpinti rizika. Japonai sukūrė gerovės valstybę karui skatinti. Ne altruizmas slypi socialinės politikos žydėjimo, bet valstybės noro turėti jauną kariuomenę ir darbo jėgą. Valstybinė sveikatos tarnyba saugojo visuomenės, nuo kurios kariuomenė rūpinosi imperijos galia, būklę.

Kaip sukurta gerovės valstybė - Japonijos pavyzdys

        Karo šūkis „kiekvienas yra kareivis“, kuriuo siekiama įtikinti žmones, kad visi turėtų būti apdrausti. Problema ta, kad Japonija nuėjo į karą su ekonominiu milžinu. Prarasti 3 milijonai piliečių, karas buvo prarastas, susprogdintos dvi atominės bombos. Medinis miestas sudegino, vienintelis miestas, kuris buvo nepažeistas, buvo buvęs imperijos sostinė Kiotas. Eksperimentas su valstybine socialine priežiūra tęsėsi po karo. Japonijoje ir kitose šalyse buvo aišku, kad pasaulis yra pernelyg nenuspėjamas ir pernelyg pavojingas privačiai draudimo rinkai, kad susidorotų su ja, nepaisant geriausių ketinimų, buvo neįmanoma apdrausti žmonių iš Amerikos oro pajėgų. Sprendimas buvo toks pat visur, vyriausybė turėjo nacionalizuoti riziką. Suteikti žmonėms būtiną minimumą. Naujas šūkis buvo „kiekvienas nusipelno išeiti į pensiją“.

Vyriausybė sugebėjo pašalinti gyvybės riziką, nes dėl didelio ekonominio vystymosi 1960-ųjų pabaigoje Japonija tapo antrąja pasaulio ekonomika, net vienas amerikiečių ekonomistas išdrįso prognozuoti, kad iki XX a. Bet kažkas trukdė galutiniam triumfui, gerovės valstybė 1970 m. Dirbo be problemų, kaip ir paskolų rinka, kiekvienas galėjo sau tai leisti, kartais netgi jie buvo perduoti įsiskolintiems asmenims be jokio patikrinimo. Didžiojoje Britanijoje ir visame vakarietiškame pasaulyje piliečių priežiūros sistema atsisakė paskatų, be kurių kapitalistinė ekonomika negali veikti, atsižvelgiant į morkų patarlė, tie, kurie ieškojo kažko, ir lazda buvo gydomi vargšams ir tingui. Rezultatas buvo stagnacija, mažas augimas ir aukšta infliacija, ką turėjo padaryti?

Gerovės valstybė yra infliacijos, stagnacijos ir socializmo priežastis - gerovės valstybės defektai

        Žmogus ir jo mokiniai manė, kad jie žinojo atsakymą, nes jų įtaka viena didžiausių pastarųjų 25 metų ekonominių tendencijų buvo panaikinti gerovės valstybę ir susidurti su žmonėmis su monstru, vadinamu RIZIKA. 1976 m. Profesorius Miltonas Friedmanas gavo Nobelio ekonomikos premiją už formulę MV = PQ, kiekybinę pinigų teoriją. Čilė pasirodė esanti ideali laboratorijos laboratorijai bandymui atlikti. 1973 m. Rugsėjo mėn. Cisternos įžengė į Santjagą, kad nuverstų prezidento taisyklę. „Carrera“ viešbučio balkone režimo priešininkai gėrė šampaną, o kariniai orlaiviai bombardavo prezidento rūmus. Komunistas nusižudė. Po 35 metų pastato sienose vis dar matomos skylės, įvykiai, išryškėję gerovės valstybės krizę ir parodę skirtingų ekonominių sistemų skirtumus. Mažėjant gamybai ir nykstančiai infliacijai, Čilės bendros naudos sistema buvo sugadinta. Taigi, ką žmonės norėjo, nes dabartinė sistema buvo neveiksminga - Milton Friedman sprendimai.

1975 m. Kovo mėn. Profesorius atvyko į Čilę. Be paskaitų vedimo, Friedmanas susitiko su naujuoju prezidentu Augustu Pinochetu, 45 min. Friedmanas paragino Pirmininką sumažinti deficitą, kuris yra pagrindinė infliacijos priežastis, siekdama 900% per metus, po mėnesio vyriausybė paskelbė, kad bet kokia kaina kovoja su infliacija, režimas sumažino vyriausybės išlaidas iki 27 proc. %. Infliacija dažnai atsiranda dėl tendencijos įvesti prieš 50 metų pradėtą ​​socializmą. Nuo 1950 m. Jaunieji ekonomistai iš Santjago Katalikų universiteto išvyko studijuoti Čikagoje, jie grįžo įsitikinę, kad biudžetas turėtų būti subalansuotas, pinigų pasiūla sumažinta ir prekyba liberalizuota, jie buvo vadinami Čikagos berniukais, jų radikaliausia nuomonė buvo visiškas gerovės valstybės likvidavimas, ekonominė revoliucija nepradėta Didžiojoje Britanijoje ar JAV, jis prasidėjo Čilėje. Gerovės valstybės likvidavimo smegenys buvo Jose Pinera, o nuo 79 iki 81 metų Pinera sukūrė naują pensijų sistemą, suteikiančią žmonėms darbo galimybes tapti nepriklausomiems nuo valstybės, o ne mokestį, kiekvienas darbuotojas galėtų mokėti 10% atlygio už privačių įmonių valdomas individualias pensijų sąskaitas, buvo papildomas įnašas. draudimas nuo nedarbingumo ir mirties. Idėja buvo suteikti žmonėms jausmą, kad pinigai yra jų nuosavas kapitalas. Pinera rizikavo, suteikė žmonėms pasirinkimą, laikytis senosios sistemos arba pasirinko naują su individualia išėjimo į pensiją sąskaita - ji atsipirko, 80 proc. Dirbančių žmonių pasirinko naują sistemą. Ar verta moralinio kompromiso? Atsakymas priklauso nuo to, ar, mūsų nuomone, reformos padėjo nutiesti kelią demokratijai Čilėje, mūsų nuomone, taip.

Nenutrūksta gerovės valstybės - kelias į demokratiją

        1980 m. Rinkimuose buvo patvirtinta nauja konstitucija, kurioje apibrėžta, kad per dešimtmetį grįžta prie demokratijos. Praėjus dešimčiai metų, Pinoketas atsistatydino iš prezidento kėdės, atkurta demokratija ir ekonominis stebuklas užtikrino jos išlikimą. Pensijų reforma ne tik sukūrė naują nekilnojamojo turto savininkų bangą, kuri saugo lietingą dieną, bet ir Čilės ekonomika sulaukė stiprios energijos. Centrinio banko brokeriai investuoja į vertybinių popierių biržą, gyventojų pensijų įmokas, jis moka. Vidutinis pensijų sąskaitos pelnas viršija 10%, per 20 metų po 1987 m. Akcijų indeksas padidėjo aštuoniolika kartų! Tačiau tokie sprendimai turi trūkumų - žmonės, neturintys nuolatinio darbo, retai tampa šios sistemos naudos gavėjais, didelė gyventojų dalis negali atidėti pensinio amžiaus. Blogi gyventojai neturi nieko, kas galėtų atsikratyti savo senatvės ir turės atsiskaityti už nedidelį valstybės išėjimą į pensiją, tačiau net ir jie įgijo ekonomikos augimą. Dėl to pasikeitė visas gyvenimas, skurdo lygis sumažėjo nuo 50% iki 13%, tai yra didžiulė sėkmė, o pensijų reforma turėjo lemiamą įtaką. Pažvelgus į Santjago finansų rajoną, pamatysite, kodėl reforma tapo pavyzdžiu visam pasauliui. Tik gerovės valstybės likvidavimas gali atgaivinti ekonomikos augimą.
Vienintelė šalis, kuri neišbandė šio metodo, yra valstybė, kuriai to labiausiai reikia - Japonija. Dabartinė problema yra ta, kad nuolat mažėjantis dirbančių žmonių skaičius remia didėjančią pensininkų populiaciją per vis ilgesnį gyvenimo laikotarpį. 1960 m. Vienam pensininkui tenka 11 darbuotojų, o iki 2005 m. Darbuotojų skaičius sumažėtų iki dviejų. Socialinės priežiūros išlaidos žymiai didėja. Šiandien visame pasaulyje pensijų fondai nebeturi pinigų.




Buto pirkimas kreditu

Buto pirkimas kreditu

        Svajojame apie savo keturis kampus ir nuosavybės teisę į „M“, nepriklausomai nuo to, ar esame kilę iš turtingos ar labai vidutinės šeimos. Skaityti toliau.

Skolintis pinigų

Privalumai ir trūkumai skolinantis pinigus

        Skolintis pinigų tikrai nėra ko pasididžiavimas - dėl būtinybės skolintis finansinių išteklių, mes pripažįstame, kad trūksta pinigų ... Skaityti toliau.

pirmoji nemokama paskola

Kodėl pirmosios paskolos nemokamos?

        Šie lenkai vis dažniau pasirenka paskolas internetu, kurie atsidurs nepaprastai nepalankioje finansinėje padėtyje ... Skaityti toliau.

Paskolos internetu be sertifikatų

Paskolos internetu be sertifikatų

        Televizijoje ir internete galime rasti daugybę paskolų internetu pasiūlymų pajamų ataskaitos. Kodėl kreditoriai nesijaudina dėl mūsų mokumo? Skaityti toliau.

Ar ir kada baigiasi skolos

Ar ir kada baigiasi skolos?

        Daugelis žmonių, kurie pateko į skolų spiralę, svajoja apie savo skolas dingo tarsi stebuklingai. Yra du būdai, kaip tai padaryti: Skaityti toliau.

Paskolos internetu bet kokiam tikslui

Paskolos internetu bet kokiam tikslui

        Szybkie i tanie pożyczanie przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu, staje się coraz popularniejsze. Nic w tym dziwnego... Skaityti toliau.

Ar kriptovaliutos pakeis bankus?

Ar kriptovaliutos pakeis bankus?

        Czy kryptowaluty to przyszłość finansów i zagrożenie dla banków? Bitcoin zagrożeniem dla potrzeby istnienia banków. Tanie i szybkie transakcje pieniędzy. Skaityti toliau.

Kaip greitai užsidirbti pinigų

Kaip greitai ir lengvai uždirbti?

        Labai svarbus klausimas yra, kaip greitai ir lengvai uždirbti pinigus, o ne uždirbti? :) Mes pateikiame paprastus būdus savo tinklaraštyje. Skaityti toliau.

Lietuvos skola užsienyje

Lietuvos skola užsienyje

        Polska po wyjściu z okresu komunizmu na całe szczęści przeszła na kapitalizm i zaczęła zarabiać na samą siebie. Ale mimo tego posiadamy zadłużenie wobec innych krajów. Skaityti toliau.

namu biudzetas

Kaip planuoti savo namų biudžetą?

        Daugeliui iš mūsų reikalingas poilsis namuose ir bent kartą per metus profesinės pareigos. Skaityti toliau.

privati paskola

Ar verta skolinti pinigus draugams?

        Kiekvienas iš mūsų turi artimų ir tolimų draugų, pažįstamų ir šeimos. Greičiausiai bent kartą teko susidurti ir su tuo, kad kažkas artimas mums   jam reikėjo konkrečios grynųjų injekcijos ir dėl įvairių priežasčių kreipėsi į mus. Skaityti toliau.

ar apdrausti paskola

Apdrausti paskolą internetu?

        Kažkada nedaug skolininkų žinojo, kad tuo atveju galima apdrausti savo paskolas nesugebėjimas jo grąžinti arba visai nesivargino galvos skausmas ... Skaityti toliau.

kaip vyksta skolos išieškojimas

Kas yra skolų išieškojimas ir kaip tai vyksta, antstolio vizitas?

        Skolos išieškojimo procesas yra ne kas kita, kaip savotiškas tarpininkas tarp skolininko, t. Y. Asmens, kuris gavo paskolą ir skolinga tam tikrą sumą skolintojui ir paskolą suteikusiai institucijai ar asmeniui. Skaityti toliau.

Kas yra mokesčių karuselė?

Kas yra mokesčių karuselė? Mafijos PVM, apgaulės.

        Kas yra mokesčių / PVM karuselė ir kaip ji veikia? Kuriose pramonės šakose mafija dažniausiai yra apgaulinga? Kada bus sudaryta PVM sukčiavimo tyrimo komisija? Mokesčių mafija - tyrimo komisija. Skaityti toliau.

Investicijos į auksą

Investicijos į auksą - kaip ir į ką investuoti?

        Technologinių galimybių plėtojimas, nuolat didinant klientų, kurie yra ir vartotojai, savimonę, o tam jums reikia maksimumo patogumas ir greitas sprendimų rezultatų gavimas. Skaityti toliau.

Internetinės sutartys

Ar galiu pasirašyti sutartis internetu? Internetinės sutartys

       Sužinokite iš mūsų tinklaraščio straipsnio, ar leidžiama ir įmanoma sudaryti sutartis elektroniniu būdu, internetu internetu. Įvairios sutarčių formos, pvz., Paskolos. Skaityti toliau.

vartotojų bankrotas

Vartotojų bankrotas nuo 2020 m. Keičiasi skolininkų reglamentuose

        Vartotojų bankrotas pagal galiojančias Lietuvoje galiojančias nuostatas ir gana šnekamoji kalba, tai ne kas kita, kaip vartotojo bankroto paskelbimas. Skaityti toliau.

nuosavų paskolų įmonė

Kaip įkurti savo paskolų bendrovę - teikiant paskolas internetu?

        2020 m. Visoms paskolų bendrovėms buvo įvestas įpareigojimas patekti į banką Lenkijos finansų priežiūros tarnyboje veikiantis paskolų bendrovių registras. Skaityti toliau.

tarpvalstybines-paskolos

Lietuvos ir kitų šalių tarpvalstybinės ir užsienio paskolos

        Ar valstybės skolinasi pinigus tarpusavyje? Ar Lietuva turi užsienio skolų? ar jis skolina pinigus kitoms šalims? Obligacijos, valstybės skola. Skaityti toliau.

paskolos netikrinus duomenų bazių

Paskolas užmokesčio dienos be pagrindų skoloms. Kaip juos gauti?

        Ar jums skubiai reikia papildomų pinigų? Paskola iš šeimos ir draugų nėra išeitis? Jūsų kredito istorija nėra tobula? Viskas neprarasta. Skaityti toliau.

pirma nemokama paskola

Pirmoji nemokama banko internetinė mokėjimo diena paskolai įrodyti. Kaip gauti? Kas yra paskolos?

        Žmonės, kurie naudojasi arba nori pasinaudoti paskolos kompanija, tikrai siūlo jie pastebėjo, kad daugelis šios rūšies institucijų siūlo pirmąją paskolą nemokamai. Skaityti toliau.

Paskolos frankais

Paskolos frankais, pagalba Frankowiczui - kas toliau su Frankais? Kodėl kainos pakilo?

        Paskolos frankais yra kelis metus sudėtinga tema. Tik prieš kelerius metus šioje valiuta paimtos paskolos buvo populiarios ... Skaityti toliau.

Kas yra rizikos draudimo fondai

Kas yra rizikos draudimo fondai? Kaip veikia rizikos draudimo fondai?

        Šiuo metu vadinamasis madingas metodas jūsų turto ir kapitalo apsaugai rizikos draudimo fondai. Beveik visi apie tai girdėjo, bet ką tai reiškia ir iš kur jis kilo? Skaityti toliau.

Tri-juros

Tri-jūros iniciatyva, kokia ji ir kokią naudą Lietuva gali duoti?

        Trišionės iniciatyva pagal finansų ir ekonomikos rinkos ekspertus yra puiki idėja skatinti Lietuvą kaip lyderį Vidurio ir Rytų Europoje. Skaityti toliau.

ne banko laikas

Momentum ne bankinėje įmonėje ar banke - kas yra pelningiau?

        Žmonės, kurie nori pasiskolinti grynuosius pinigus, šiandien stovi prieš daugybę galimybių. palūkaninis paskolas teikia bankai, taip pat parabankinės bendrovės. Kas apibūdina jų pasiūlymus? Kuris ir kada verta rinktis? Skaityti toliau.

geroves valstybes

Gerovės valstybės privalumai ir trūkumai, kas yra gerovės valstybė?

        XX a. Viduryje Japonijoje atsirado nauja civilinės saugos idėja, palaikanti mastą. Jūs turite pasirūpinti rizika. Japonai sukūrė gerovės valstybę karui skatinti. Skaityti toliau.

Tłum ludzi na giełdzie

Enrono kritimas - minios psichologija.

        Dažniausiai kalbama apie mainų burbulus mes kalbame apie „Wall Street“. 1929 m. Spalio 24 d. Niujorko vertybinių popierių biržoje įvyko gedimas Ketvirtadienis. Kas tai sukėlė ir kas yra minios psichologas akcijų rinkoje? Skaityti toliau.

Patys apdrausti, apdrausti paskolas

Patys apdrausti, apdrausti paskolas?

        Svarbiausia finansinė paskata taupo lietingą dieną. Kartą mes patiriame neramumų rinkoje, nes ateitis yra nenuspėjama. Pasaulis tikrai gali būti pavojingas. Skaityti toliau.

rothschild"

Keletas žodžių apie turtingiausius žmones pasaulyje.

        XVIII a. Rothschild šeima tapo labai svarbi Europos rinkose, pradžioje jie dalyvavo perkant rizikingą   obligacijos ir skolinimas. Dėl didelių žinių ir informacijos perdavimo sistemų jie tikėjosi įvykių visoje Europoje. Skaityti toliau

finansine piramide

Pirmosios finansinės piramidės.

        Kadangi buvo sukurtas pirmasis pasaulyje spekuliacinis burbulas arba finansinė piramidė, kas atsitiko, kai ji sulaužė. Kas paskatino pirmąją akcijų rinkos avariją Prancūzijoje, kokios buvo priežastys ir pasekmės? Kaip galime pasimokyti iš šios pamokos? Kas buvo jo kūrėjas? Dėl prekybos tarp Nyderlandų ir Indijos. Skaityti toliau

rinka Trumpa

Trump laimėjo ir biržoje pasaulio bei paskolų rinkose

        2016 m. Lapkričio 8 d. 77 balsų pranašumas Trumpas buvo išrinktas į 45-ąjį JAV prezidentą. Pritarimas vyko penktadienį, sausio 20 d., Kaip į tai reagavo didžiosios politinės rinkos? Skaityti toliau

ryklys

Kaip veikia obligacijos?

        Buvo manoma, kad valdžia priklauso ne tik prezidentams, bet ir premjerams. Šiandieninį pasaulį valdo elitinė nematomų žmonių grupė, žmonės kontroliuoja obligacijų rinkas. Skaityti toliau

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis IV

        Las deudas irrecuperables son el antiguo problema de los bancos. Aunque durante un tempo se creyó que las instituciones en ese momo lo trataron. Bueno, todos pensaron que eran más sabios que los Medici. Įsikūręs Meksikoje, esantis Memfis, esantis įsikūręs atostogų vietoje, EE likimas. UU. Se han construido préstamos pora. Pero a diferencia de los Medici, los bancos estadounidenses nėra otorgaron préstamos solo asmens ricas, sino ir casi todos. Skaityti toliau

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis III

        Italijos prekybininkas XV a. Nėra fortep g etto paradis eiti paskolą, bet bankui. Pasiimkite savo gyvenimo aprašymą, kad galėtumėte išspręsti problemą. Garsi medici šeima Jų dėka paskolos nebebuvo gėdinga okupacija ir, be to, jie sukūrė naujos rūšies galią. Džiaugiuosi, kad Florencijoje esančios šeimos gydytojai, gyvenantys Florencijoje, yra įsikūrę Prancūzijoje ir trečiosiose šalyse. Popiežiai Mes galime pasakyti, kad jie rėmėsi Renaissance, dėl daugelio genijų komo patyrusių žmonių Miguel Angelas eik Galileo. Skaityti toliau

Skolinti pinigus praeityje

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis II

        Norint suprasti paskolos mechanizmo paprastumą, jums nereikia daug grįžti. Rytinėje Glazgo dalyje yra niūrus rajonas, Kai vidutinis gyventojas nesulaukia pensinio amžiaus, tačiau yra beprotiškų žmonių, kurie nori ten teikti finansines paslaugas. Paskolos ryklis suteiks paskolą už naudą, o pirmoji bus atimama iš jos palūkanos. Skaityti toliau

Biržos birža, senos mokėjimo formos.

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis I

Pinigai lemia galios ar kritimo. Pabandykime suprasti, kodėl jie kontroliuoja mūsų gyvenimus. Bankai remia atgimimą, obligacijų rinkos nusprendė dėl karų, o krizės buvo revoliucijos pradžia. Nuo senovės iki buvimo, pinigai buvo mūsų civilizacijos dalis. Kodėl 95% pinigų yra rankose 5% žmonių pasaulyje? Penkiose straipsniuose pristatysiu svarbiausius faktus apie pinigus, kreditus, santaupas, Finansinės piramidės, paskolos iki mokėjimo dienos, atsargos, obligacijos ir kt. Skaityti toliau



Pateikti paskolų aprašymai nėra pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad informacija šiame puslapyje yra naujausia ir teisinga.
Šiame puslapyje nėra paskolų, tai tik finansų makleris. Mes neatsakome už jūsų sprendimus ir jų pasekmes.
visada turėtumėte perskaityti paskolos sutartį, patys patikrinti sąlygas ir sąlygas.
pirma-paskola.eu - Visos teisės saugomos. ®