Prima paskola - pirma-paskola.eu


Enrono pastatas

„Enron“ istorija, kokia yra minios psichologija akcijų rinkoje?

        Kalbant apie mainų burbulus, dažniausiai kalbame apie „Wall Street“. 1929 m. Spalio 24 d. Niujorko vertybinių popierių biržoje įvyko gedimas istorijoje kaip juodas ketvirtadienis. Per artimiausius trejus metus JAV akcijų rinka neteko 86 proc., Pasiekdama žemiausią lygį 1932 m. Birželio mėn.    akcijas lydėjo didžiausias ekonomikos žlugimas istorijoje. JAV JAV gamybos apimtis sumažėjo beveik ½, o nedarbas paveikė ketvirtadalį gyventojų. Kas sukėlė šį galingą 1929 m. Vertybinių popierių biržos avariją, kodėl tai apskritai įvyksta? Tai yra dažniausiai užduodamas klausimas finansų istorijoje, yra keletas atsakymų, kuriuos palaiko tas pats darbas - minios psichologija.

        Per bulių rinką net ir labiausiai apdairūs investuotojai turi neracionalų entuziazmą, šį terminą išrado buvęs pirmininkas   JAV federalinis rezervas Alanas Princepanas, kai bandos kryptis keičiasi, pereikime prie vėjo krypties keitimo, nuotaikos pereina nuo euforijos iki nevilties, bandos panikos. Tik viena išsigandusi karvė yra pakankama, kad nuotaika praeitų, o bandos nežino, kas bijo, bet bėga pabėgti, racionalaus mąstymo baimė. Vertybinių popierių biržoje žargonuose pirkėjai ar buliai tampa pardavėjais ar lokiais. Popieriaus rinkos atspindi žmogaus psichiką, ir kaip žmonės patiria nuotaikos pasikeitimą, nuo džiaugsmo iki baimės ir kartais suskaldo, trupiniai būna dažniau, nei skelbia įvairios teorijos, bet ne taip dažnai, kad būtų pasirengę tam. Jei judėjimas finansų rinkose išsisklaidytų kaip gyventojų skaičiaus didėjimas, karvės būtų retos, rezultatai išliktų vidutiniškai ir tik kartais pastebėtume didžiulį kotiruotės sumažėjimą arba padidėjimą, po visų nedaugelio mažiau nei metrų ir daugiau nei du su puse metrų. Jei judėjimas popieriaus rinkose plinta kaip žmonių augimas, kas 500 metų įvyktų 10 proc. Sumažėjimas, o niekas nebūtų girdėjęs apie 20 procentų pertraukų, deja, XX a. Jis pasiekė 7 kartus. Tie, kurie bijojo, kad mažas panikos vertybinių popierių rinkoje 1987 m. Sukeltų dar vieną katastrofą, buvo netinkami, nes po silpno sąrašo mėnesio jie pakilo, tačiau šis burbulas paskatino įmonių sukčiai. Spekuliacinis burbulas XX a. Pabaigoje buvo panašus į Prancūzijos pradžią nuo XVIII a. Pradžios. Bendrovė, skelbusi novatoriškus finansinius sprendimus ir vadovaudamasi tariamai neteisėta politika, pažadėjo investuotojams pelno.

        Žurnalo „Fortune“ reitinge „Enron“ 6 metus buvo novatoriškiausia kompanija Amerikoje, praėjus 7 metams po kritimo beveik niekas to nepamiršo, tačiau jūs negalite pamiršti, kad ji buvo daugelio neaiškių verslo praktikų, kurios šiandien nuodų žmonių gyvenimą, motina. Tris metus iki 2000 m. Rugpjūčio mėn. Hustone įsikūrusios energetikos bendrovės akcijos pasiekė maksimalų rezultatą, kai maža įmonė tapo penkta pagal dydį kompanija Jungtinėse Valstijose, kurios pajamos buvo 111 000 000 000. Enronas buvo svajonė „Wall Street“ galvoje,             bet jei „Enron“ investuotojai atliktų savo namų darbus, jie du kartus galvotų apie akcijų supirkimą.... minios psichologija

        „Enron“ prezidentas Kenneth Lay bandė pakeisti pasaulinę energijos rinką. Per pastaruosius metus šioje rinkoje dominuoja didelės įmonės, tiekiančios naftą, dujas ir elektros energiją verslininkams. „Lay“ norėjo sukurti energijos banką, tarpininką tarp savo tiekėjų ir gavėjų, jis svajojo, kad jo įmonės taps didžiausia energetikos kompanija pasaulyje. Darbuotojai sako, kad jei kas nors turėjo gerą idėją ar reikalingą pinigų sumą, tai nėra menkiausia problema, bendrovė paskolino ar davė pinigų beveik be jokių pažymėjimų visų amžiaus grupių žmonėms. Kenneth Lay'as turėjo aukšto rango draugus, jis rėmė J. Busho vyresniojo prezidento rinkimų kampaniją, kuri po to, kai stumdydavo biurą, išstūmė energetikos sektoriaus liberalizavimo įstatymus. Enronas teka energetikos rinkų privatizavimo bangai             jis nusipirko turtą visame pasaulyje, vien tik Pietų Amerikoje, bendrovė vykdė veiklą Kolumbijoje, Ekvadoroje, Peru ir Bolivijoje, per kurią dujotiekis buvo vedamas į Braziliją. Be energijos, bendrovė prekiavo 30 kitų gaminių - nuo vandens iki paskolų rinkos - iki interneto. Bendrovė padidino „Wall St.“ kotiruotes. Nepaisant įspėjimų dėl neracionalaus entuziazmo, federalinio rezervo vadovas vadovavo bulių rinkai.              Kaip ir senais laikais, burbulas išaugo dėl didelių pinigų sumų. Per trejus metus po 1997 m. Akcijų kaina išaugo nuo mažiau nei 20 JAV dolerių už akciją iki daugiau nei 90 JAV dolerių. Hustonas, pripratęs prie naftos mogulų ekstravagancijos, iki šiol nematė nieko panašaus, valdybos nariai gyveno išskirtiniame rajone, per paskutinius bendrovės veiklos metus kiekvienas iš 140 pagrindinių direktorių gavo vidutiniškai 1,3 mln. Negrąžinamų paskolų. Bosas sakė: „Enron kiekvienas darbuotojas elgiasi tinkamai. Mes elgiamės pagal taisykles ir saugome savo žodį. Mes sakome, ką mes galvojame ir galvojame, ką sakome. “Problema ta, kad visa sistema buvo protingas manipuliavimas. Kai prasidėjo sunkūs laikai, Kalifornijoje buvo nustatytos aukštesnės elektros kainos. Jie buvo apiplėšti keliais būdais, turtas buvo pervertintas, tačiau pagrindinė naujovė buvo atsikratyti skolos iš balanso ir paslėpti vadinamuoju specialios paskirties įmonės. Kiekvieną ketvirtį direktoriai kreipėsi į įvairius gudrybės ir prarado nuostolius               rekordinis pelnas, jis negali trukti ilgai. Kai vadovybė suvokė šnypščio pabaigą, jie pradėjo disponuoti šimtų milijonų dolerių vertės akcijomis, tuo pačiu užtikrindamos visuomenės nuomonę, kad jų kainos augs. Garantijos buvo veltui ir nebuvo daug vertos. Be blogos pinigų politikos nebūtų „Enron“ burbulo. Galiausiai 2001 m. Gruodžio mėn. Atėjo diena, kai bendrovė paskelbė bankrotą                įsiskolino daugeliui milijardų. Akcininkai sužinojo tiesą, paslėpta skola siekė 25 milijonus dolerių. Prieš dieną                Išleidus 4500 darbuotojų, vadovai gavo paskutines premijas. 2006 m. Gegužės mėn. Direktorius buvo pripažintas kaltu dėl vertybinių popierių sukčiavimo. Mirtis mirė prieš jam perduotą bausmę.

        Bet kas atsitiko po to, kai jo kompanija gyvena iki šiol ir nesėkmingai. Paslėpti skolas ir neįtraukti jų į balansą tapo Vakarų košmaras finansų sistema. Panašios apskaitos praktikos buvo svarbiausios pastarosios krizės metu. Kai kurie finansininkai dirba bankuose ir prekybos įmonės sugadina finansų rinkas. Akcinės bendrovės yra neeilinės institucijos, visuomet bus nesąžiningos įmonės finansų istorijoje ir neracionalios rinkos. Abu jie eina ranka, nes kai buliai priartėja, o buliai ima mokėti, paprastieji žmonės gali eiti jų ragai. Kaip parodyta pastaraisiais metais, keliai per finansų rinkas nėra tokie paprasti, kaip norėtume. Kai atsirado krizė rinkos prarado net pusę vertės. Kol mūsų lūkesčiai dėl ateities pasikeis nuo labai optimistiško iki labai pesimistiškai, akcijų kainos bus tokios pat nevienodos, kaip Andų smailės yra neteisėtos. Turime investuoti tikiuosi, kad kai baigsis geros nuotaikos, nuotykis su vertybinių popierių biržomis nesibaigs kritus nuo stačios uolos. Taigi, ką daryti apsaugoti save nuo kritimo? Pinigai yra ne tik rizika, bet ir pelnas, bet apie tai kitame finansinio dienoraščio straipsnyje. laukiamas
Buto pirkimas kreditu

Buto pirkimas kreditu

        Svajojame apie savo keturis kampus ir nuosavybės teisę į „M“, nepriklausomai nuo to, ar esame kilę iš turtingos ar labai vidutinės šeimos. Skaityti toliau.

Skolintis pinigų

Privalumai ir trūkumai skolinantis pinigus

        Skolintis pinigų tikrai nėra ko pasididžiavimas - dėl būtinybės skolintis finansinių išteklių, mes pripažįstame, kad trūksta pinigų ... Skaityti toliau.

pirmoji nemokama paskola

Kodėl pirmosios paskolos nemokamos?

        Šie lenkai vis dažniau pasirenka paskolas internetu, kurie atsidurs nepaprastai nepalankioje finansinėje padėtyje ... Skaityti toliau.

Paskolos internetu be sertifikatų

Paskolos internetu be sertifikatų

        Televizijoje ir internete galime rasti daugybę paskolų internetu pasiūlymų pajamų ataskaitos. Kodėl kreditoriai nesijaudina dėl mūsų mokumo? Skaityti toliau.

Ar ir kada baigiasi skolos

Ar ir kada baigiasi skolos?

        Daugelis žmonių, kurie pateko į skolų spiralę, svajoja apie savo skolas dingo tarsi stebuklingai. Yra du būdai, kaip tai padaryti: Skaityti toliau.

Paskolos internetu bet kokiam tikslui

Paskolos internetu bet kokiam tikslui

        Szybkie i tanie pożyczanie przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu, staje się coraz popularniejsze. Nic w tym dziwnego... Skaityti toliau.

Ar kriptovaliutos pakeis bankus?

Ar kriptovaliutos pakeis bankus?

        Czy kryptowaluty to przyszłość finansów i zagrożenie dla banków? Bitcoin zagrożeniem dla potrzeby istnienia banków. Tanie i szybkie transakcje pieniędzy. Skaityti toliau.

Kaip greitai užsidirbti pinigų

Kaip greitai ir lengvai uždirbti?

        Labai svarbus klausimas yra, kaip greitai ir lengvai uždirbti pinigus, o ne uždirbti? :) Mes pateikiame paprastus būdus savo tinklaraštyje. Skaityti toliau.

Lietuvos skola užsienyje

Lietuvos skola užsienyje

        Polska po wyjściu z okresu komunizmu na całe szczęści przeszła na kapitalizm i zaczęła zarabiać na samą siebie. Ale mimo tego posiadamy zadłużenie wobec innych krajów. Skaityti toliau.

namu biudzetas

Kaip planuoti savo namų biudžetą?

        Daugeliui iš mūsų reikalingas poilsis namuose ir bent kartą per metus profesinės pareigos. Skaityti toliau.

privati paskola

Ar verta skolinti pinigus draugams?

        Kiekvienas iš mūsų turi artimų ir tolimų draugų, pažįstamų ir šeimos. Greičiausiai bent kartą teko susidurti ir su tuo, kad kažkas artimas mums   jam reikėjo konkrečios grynųjų injekcijos ir dėl įvairių priežasčių kreipėsi į mus. Skaityti toliau.

ar apdrausti paskola

Apdrausti paskolą internetu?

        Kažkada nedaug skolininkų žinojo, kad tuo atveju galima apdrausti savo paskolas nesugebėjimas jo grąžinti arba visai nesivargino galvos skausmas ... Skaityti toliau.

kaip vyksta skolos išieškojimas

Kas yra skolų išieškojimas ir kaip tai vyksta, antstolio vizitas?

        Skolos išieškojimo procesas yra ne kas kita, kaip savotiškas tarpininkas tarp skolininko, t. Y. Asmens, kuris gavo paskolą ir skolinga tam tikrą sumą skolintojui ir paskolą suteikusiai institucijai ar asmeniui. Skaityti toliau.

Kas yra mokesčių karuselė?

Kas yra mokesčių karuselė? Mafijos PVM, apgaulės.

        Kas yra mokesčių / PVM karuselė ir kaip ji veikia? Kuriose pramonės šakose mafija dažniausiai yra apgaulinga? Kada bus sudaryta PVM sukčiavimo tyrimo komisija? Mokesčių mafija - tyrimo komisija. Skaityti toliau.

Investicijos į auksą

Investicijos į auksą - kaip ir į ką investuoti?

        Technologinių galimybių plėtojimas, nuolat didinant klientų, kurie yra ir vartotojai, savimonę, o tam jums reikia maksimumo patogumas ir greitas sprendimų rezultatų gavimas. Skaityti toliau.

Internetinės sutartys

Ar galiu pasirašyti sutartis internetu? Internetinės sutartys

       Sužinokite iš mūsų tinklaraščio straipsnio, ar leidžiama ir įmanoma sudaryti sutartis elektroniniu būdu, internetu internetu. Įvairios sutarčių formos, pvz., Paskolos. Skaityti toliau.

vartotojų bankrotas

Vartotojų bankrotas nuo 2020 m. Keičiasi skolininkų reglamentuose

        Vartotojų bankrotas pagal galiojančias Lietuvoje galiojančias nuostatas ir gana šnekamoji kalba, tai ne kas kita, kaip vartotojo bankroto paskelbimas. Skaityti toliau.

nuosavų paskolų įmonė

Kaip įkurti savo paskolų bendrovę - teikiant paskolas internetu?

        2020 m. Visoms paskolų bendrovėms buvo įvestas įpareigojimas patekti į banką Lenkijos finansų priežiūros tarnyboje veikiantis paskolų bendrovių registras. Skaityti toliau.

tarpvalstybines-paskolos

Lietuvos ir kitų šalių tarpvalstybinės ir užsienio paskolos

        Ar valstybės skolinasi pinigus tarpusavyje? Ar Lietuva turi užsienio skolų? ar jis skolina pinigus kitoms šalims? Obligacijos, valstybės skola. Skaityti toliau.

paskolos netikrinus duomenų bazių

Paskolas užmokesčio dienos be pagrindų skoloms. Kaip juos gauti?

        Ar jums skubiai reikia papildomų pinigų? Paskola iš šeimos ir draugų nėra išeitis? Jūsų kredito istorija nėra tobula? Viskas neprarasta. Skaityti toliau.

pirma nemokama paskola

Pirmoji nemokama banko internetinė mokėjimo diena paskolai įrodyti. Kaip gauti? Kas yra paskolos?

        Žmonės, kurie naudojasi arba nori pasinaudoti paskolos kompanija, tikrai siūlo jie pastebėjo, kad daugelis šios rūšies institucijų siūlo pirmąją paskolą nemokamai. Skaityti toliau.

Paskolos frankais

Paskolos frankais, pagalba Frankowiczui - kas toliau su Frankais? Kodėl kainos pakilo?

        Paskolos frankais yra kelis metus sudėtinga tema. Tik prieš kelerius metus šioje valiuta paimtos paskolos buvo populiarios ... Skaityti toliau.

Kas yra rizikos draudimo fondai

Kas yra rizikos draudimo fondai? Kaip veikia rizikos draudimo fondai?

        Šiuo metu vadinamasis madingas metodas jūsų turto ir kapitalo apsaugai rizikos draudimo fondai. Beveik visi apie tai girdėjo, bet ką tai reiškia ir iš kur jis kilo? Skaityti toliau.

Tri-juros

Tri-jūros iniciatyva, kokia ji ir kokią naudą Lietuva gali duoti?

        Trišionės iniciatyva pagal finansų ir ekonomikos rinkos ekspertus yra puiki idėja skatinti Lietuvą kaip lyderį Vidurio ir Rytų Europoje. Skaityti toliau.

ne banko laikas

Momentum ne bankinėje įmonėje ar banke - kas yra pelningiau?

        Žmonės, kurie nori pasiskolinti grynuosius pinigus, šiandien stovi prieš daugybę galimybių. palūkaninis paskolas teikia bankai, taip pat parabankinės bendrovės. Kas apibūdina jų pasiūlymus? Kuris ir kada verta rinktis? Skaityti toliau.

geroves valstybes

Gerovės valstybės privalumai ir trūkumai, kas yra gerovės valstybė?

        XX a. Viduryje Japonijoje atsirado nauja civilinės saugos idėja, palaikanti mastą. Jūs turite pasirūpinti rizika. Japonai sukūrė gerovės valstybę karui skatinti. Skaityti toliau.

Tłum ludzi na giełdzie

Enrono kritimas - minios psichologija.

        Dažniausiai kalbama apie mainų burbulus mes kalbame apie „Wall Street“. 1929 m. Spalio 24 d. Niujorko vertybinių popierių biržoje įvyko gedimas Ketvirtadienis. Kas tai sukėlė ir kas yra minios psichologas akcijų rinkoje? Skaityti toliau.

Patys apdrausti, apdrausti paskolas

Patys apdrausti, apdrausti paskolas?

        Svarbiausia finansinė paskata taupo lietingą dieną. Kartą mes patiriame neramumų rinkoje, nes ateitis yra nenuspėjama. Pasaulis tikrai gali būti pavojingas. Skaityti toliau.

rothschild"

Keletas žodžių apie turtingiausius žmones pasaulyje.

        XVIII a. Rothschild šeima tapo labai svarbi Europos rinkose, pradžioje jie dalyvavo perkant rizikingą   obligacijos ir skolinimas. Dėl didelių žinių ir informacijos perdavimo sistemų jie tikėjosi įvykių visoje Europoje. Skaityti toliau

finansine piramide

Pirmosios finansinės piramidės.

        Kadangi buvo sukurtas pirmasis pasaulyje spekuliacinis burbulas arba finansinė piramidė, kas atsitiko, kai ji sulaužė. Kas paskatino pirmąją akcijų rinkos avariją Prancūzijoje, kokios buvo priežastys ir pasekmės? Kaip galime pasimokyti iš šios pamokos? Kas buvo jo kūrėjas? Dėl prekybos tarp Nyderlandų ir Indijos. Skaityti toliau

rinka Trumpa

Trump laimėjo ir biržoje pasaulio bei paskolų rinkose

        2016 m. Lapkričio 8 d. 77 balsų pranašumas Trumpas buvo išrinktas į 45-ąjį JAV prezidentą. Pritarimas vyko penktadienį, sausio 20 d., Kaip į tai reagavo didžiosios politinės rinkos? Skaityti toliau

ryklys

Kaip veikia obligacijos?

        Buvo manoma, kad valdžia priklauso ne tik prezidentams, bet ir premjerams. Šiandieninį pasaulį valdo elitinė nematomų žmonių grupė, žmonės kontroliuoja obligacijų rinkas. Skaityti toliau

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis IV

        Las deudas irrecuperables son el antiguo problema de los bancos. Aunque durante un tempo se creyó que las instituciones en ese momo lo trataron. Bueno, todos pensaron que eran más sabios que los Medici. Įsikūręs Meksikoje, esantis Memfis, esantis įsikūręs atostogų vietoje, EE likimas. UU. Se han construido préstamos pora. Pero a diferencia de los Medici, los bancos estadounidenses nėra otorgaron préstamos solo asmens ricas, sino ir casi todos. Skaityti toliau

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis III

        Italijos prekybininkas XV a. Nėra fortep g etto paradis eiti paskolą, bet bankui. Pasiimkite savo gyvenimo aprašymą, kad galėtumėte išspręsti problemą. Garsi medici šeima Jų dėka paskolos nebebuvo gėdinga okupacija ir, be to, jie sukūrė naujos rūšies galią. Džiaugiuosi, kad Florencijoje esančios šeimos gydytojai, gyvenantys Florencijoje, yra įsikūrę Prancūzijoje ir trečiosiose šalyse. Popiežiai Mes galime pasakyti, kad jie rėmėsi Renaissance, dėl daugelio genijų komo patyrusių žmonių Miguel Angelas eik Galileo. Skaityti toliau

Skolinti pinigus praeityje

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis II

        Norint suprasti paskolos mechanizmo paprastumą, jums nereikia daug grįžti. Rytinėje Glazgo dalyje yra niūrus rajonas, Kai vidutinis gyventojas nesulaukia pensinio amžiaus, tačiau yra beprotiškų žmonių, kurie nori ten teikti finansines paslaugas. Paskolos ryklis suteiks paskolą už naudą, o pirmoji bus atimama iš jos palūkanos. Skaityti toliau

Biržos birža, senos mokėjimo formos.

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis I

Pinigai lemia galios ar kritimo. Pabandykime suprasti, kodėl jie kontroliuoja mūsų gyvenimus. Bankai remia atgimimą, obligacijų rinkos nusprendė dėl karų, o krizės buvo revoliucijos pradžia. Nuo senovės iki buvimo, pinigai buvo mūsų civilizacijos dalis. Kodėl 95% pinigų yra rankose 5% žmonių pasaulyje? Penkiose straipsniuose pristatysiu svarbiausius faktus apie pinigus, kreditus, santaupas, Finansinės piramidės, paskolos iki mokėjimo dienos, atsargos, obligacijos ir kt. Skaityti toliauPateikti paskolų aprašymai nėra pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad informacija šiame puslapyje yra naujausia ir teisinga.
Šiame puslapyje nėra paskolų, tai tik finansų makleris. Mes neatsakome už jūsų sprendimus ir jų pasekmes.
visada turėtumėte perskaityti paskolos sutartį, patys patikrinti sąlygas ir sąlygas.
pirma-paskola.eu - Visos teisės saugomos. ®