Prima paskola - pirma-paskola.eu


Joannio įstatymas - pirmosios finansinės piramidės kūrėjas

Pirmoji pasaulio finansinė piramidė ir spekuliacinis burbulas - Joannio įstatymo istorija

        Kadangi buvo sukurtas pirmasis pasaulyje spekuliacinis burbulas arba finansinė piramidė, kas atsitiko, kai ji sulaužė. Kas paskatino pirmąją akcijų rinkos avariją Prancūzijoje, kokios buvo priežastys ir pasekmės? Kaip galime pasimokyti iš šios pamokos?

        Sunku patikėti, kad organizacija gali kontroliuoti daugumą Pietų Amerikos, bet viena bendrovė įrodė, kad gali. Dujotiekio statyba   nuo Bolivijos iki Brazilijos, kurių vertė yra pusantro milijardo dolerių, o kiti 5000 km nuo Patagonijos iki Argentinos sostinės - Buenos Airės. susijęs   Vieno išradimo dėka - akcinė bendrovė - rodo, kad šiuolaikinio kapitalizmo neribotą impulsą parodo įmonės. XVI a. Simbolis buvo finansų ir paskolų revoliucija, XVII amžiuje buvo sukurtos obligacijų rinkos. Kitas svarbus žingsnis pasaulio istorijoje  akcinių bendrovių gimimas, tačiau tai, kaip įmonės veikia mūsų gyvenimą, priklauso nuo kitos institucijos - biržos.   Kaina, kurią žmonės nori mokėti už akcijas, priklauso nuo įmonės potencialaus pelno. Deja, finansų krizė parodė, kad vertybinių popierių rinkos gali žaisti    ant nervų. Ateitis niekada nėra tikras, o žmonės linkę perdėti optimistą. Kai akcijų kainos Niujorko vertybinių popierių biržoje    investuotojai didėja dėl kolektyvinės euforijos. Vertybinių popierių biržos yra panašios į muilo burbulus, nežinoma, kada jos bus nutrauktos. Įmonėje    didžiulis entuziazmas Lotynų Amerikoje buvo labai neracionalus ir vėlesni nuostoliai buvo labai sunkūs. „Enron“ stovėjo     didžiausio Amerikos finansų sukčiavimo simbolis, tačiau „Enron“ atvejis nėra vienintelis sukčiavimas 400 metų akcijų istorijoje. Nesąžininga      sandoriai, kuriuose jis tapo simboliu, vis dar daromi, iš tikrųjų jie sukėlė krizę, su kuria susidūrėme.      Knygų falsifikavimas, akcijų kainų nustatymas - niekas nesikeitė amžių, vertybinių popierių rinkos burbulų istorija rodo, kad tai yra lėtas ir sudėtingas       mes mokomės iš kitų klaidų.

        Venecijoje randame taką, vedančią į vieną iš neįprastiausių istorijų apie finansų pasaulio istoriją. Joannio įstatymas - bendrasis kontrolierius Prancūzijos karaliaus finansavimas, pirmojo akcijų burbulo kūrėjas, ambicingas Scotsmanas, žudikas, lošėjas ir finansinis genijus, ne tik sukėlė pirmąjį padidėjimą ir turto kainų kritimas netiesiogiai prisidėjo prie Prancūzijos revoliucijos protrūkio. Kartą „Joannis“ įstatymas priklausė 25% dabartinių Jungtinių Valstijų teritorijos,  tačiau jis prarado juos pirmajame pasaulio akcijų rinkos katastrofoje, nuo Edinburgo iki Naujosios Orleano ir Venecijos, įstatymo istorija yra klasikinis žmogaus pasakojimas  kas turėjo daug ir prarado viską. Istorija labai daug laiko. Louisiana State Museum žurnale yra vienintelis Joannio Lawos portretas  pažvelgti į turtingą Škotą. Nuo „Lawa“ daugelis vertybinių popierių rinkos dalyvių pateko į tą patį kelią, per šlovę ir turtą iki rudens. Teisė gimė Edinburge   1761 m., po bankininko tėvo, jis lankėsi dvare, gyveno Londone, nužudė žmogų dvikovoje už moterį, kuriai jis buvo nuteistas mirties bausme,    tačiau jis sugebėjo išvengti bausmės ir pabėgo į Amsterdamo vietą. XVII a. Pabaigoje Amsterdame gimė daug     finansinės idėjos, įskaitant tas, kurios susijusios su paskolomis ir trumpalaikėmis greito mokėjimo dienos paskolomis.     Be to, pirmieji pristatė olandų kalbą     nacionalinė loterija, skirta karui prieš Ispaniją finansuoti, jie taip pat sukūrė pirmąjį pasaulio centrinį banką, kuris apsaugo prekybininkus nuo netikrumo     valiuta, tačiau didžiausias Joasnnio įstatymo įspūdis padarė vieną iš didžiausių Olandijos išradimų - kompanija.

        prekyba Įmonių istorija prasidėjo praėjus 100 metų iki Lavos atvykimo į Amsterdamą, o XVI a. Olandijos prekybininkai keliavo po pasaulį iš Manheteno į Cape  Geras viltis, tačiau pagrindinis plėtros tikslas buvo Azija.  Kodėl? Indija gundė prieskoniais, pipirais, gvazdikėliais ir imbieru. europiečiai  jie norėjo suteikti patiekalų naują skonį. Vertingos prekės buvo siunčiamos į Europą prieskonių maršrutu, tačiau olandai nusprendė pasukti į ilgesnį, bet už tai   greičiau jūra, oro kvapas. Prekyba prieskoniais pasirodė esanti labai pelninga, pelnas iš vienos kelionės buvo pakankamas   vieno burlaivio statybai, tačiau kelionė aplink Gerosios Vilties kyšulį buvo tokia ilga ir rizikinga, kad pirkėjai turėjo derinti riziką. Taip buvo sukurta   6 naujos prekybos įmonės. 1602 m., Nyderlandų vyriausybės raginimu, įstatuose buvo sujungtos kelios bendrovės, vadinamos Rytų Indija    buvo parašyta, kad bendrovė turi prekybos monopolį nuo Gerosios Vilties kyšulio iki Magellano sąsiaurio, ji yra beveik pusė pasaulio. Ne tik naujosios struktūros     organizacija buvo naujoviška, sostinė buvo padalyta į nevienodas dalis tarp didžiausių Nyderlandų miestų, piliečiai galėjo investuoti pinigus      kaip įmonė, tačiau investicijų pobūdis buvo tikras naujumas. Po 1606 m. Kiekvienas, kuris investavo į bendrovę, gavo veiksmą, t. Y. Dalyvavimą       pelno ateityje. Po trejų metų valdyba paskelbė, kad akcininkai, norintys atgauti savo indėlį, turi parduoti akcijas kitiems investuotojams - taip        sukurta pirmoji pasaulio akcijų rinka. Šis išradimas visam laikui pakeitė finansų pasaulio veidą, sukurdamas mechanizmą, kuriuo valdė akcijų kainas        pasiūlos ir paklausos įstatymas. Joannis Law pažymėjo, kad pirmieji pasaulio akcininkai uždirbo turtą. Iki 1610 m. Rytų Indijos kompanija         Būdama pirmoji akcinė bendrovė, pasirengusi užkariauti pasaulį, bendrovė turėjo naują laivą, didelę investuotojų grupę ir dideles pajamas iš kampanijos, tačiau turėjo          tiesiog kovoti už išlikimą. Ji kovojo, kad išlaikytų poziciją su ispanais ir britais, bendrovė turėjo 40 karo laivų          ir privati ​​10 000 kariuomenė, jos direktoriai buvo pirmosios piratų prowling įmonėse. Prekyba ir ugnies jėga nuėjo ranka, bet raktas į jį           sėkmė buvo ne patranka, pagrindinis buvo suderinti masto ekonomiją su ribotomis sandorių sąnaudomis ir vadinamuoju tinklo efektas. įmonė           surinkta informacija iš daugelio darbuotojų, mūšis iš dalies buvo karo laivas, o koncepcija buvo tarptautinė korporacija. firma            su sukurtu ryšių tinklu buvo veiksmingesnis, dėl to po 1620 m. bendrovė turėjo monopolį importuoti prieskonius iš Azijos į Europą,             akcininkai už tai padarė daug pinigų, jiems nereikėjo mokėti paskolų, jie buvo patenkinti vertybiniais popieriais. Akcijos davė 7x pelną.               Metinis dividendų vidurkis buvo 16,5%.

        „Lawa“ kompanijos veikla buvo puikus atradimas, Škotas buvo gyvas su azartiniais lošimais, tačiau jį sužavėjo priklausomybė tarp bendrovės ir netoliese esančios biržos, kurioje   buvo prekiaujama su bendrovės akcijomis ir Amsterdamo banku, kurie suteikė paskolas įsiskolinusiems namų ūkiams. Pagal Lawą ši sistema buvo neišsami, jos aštrių protų    jis rado trūkumų, nes kodėl turėtų riboti įmonių akcijų skaičių, nes rinka turi didžiulę užuojautą? Įstatymas nustebino banko konservatyvumu,    kuris sukūrė sistemą, leidžiančią atsiskaityti naudojant nepiniginius pervedimus, ir pats neišleido pinigų. Įstatymas Jis pateikė idėją keisti institucijos, su kuriomis jis neturėjo ankstesnės patirties, buvo pakankamai, kad monopolio turtą būtų galima sujungti su banku, kad pasaulis būtų atviras žmonėms,    jis sukūrė visiškai naują finansavimo sistemą, kuri turėjo nustebinti olandų kalbą.

        1716 m. Joannis Law atvyko į Paryžių, nes jis nusprendė, kad Prancūzija bus geriausia laboratorija atlikti didžiausią istoriją  vertybinių popierių birža, bet kodėl prancūzai suteikė jai galimybę? Tėvynė kovojo su milžiniška valstybės skola dėl karų  vadovauja Louis XIV. Kai karalius mirė 1715 m., Orleano II filmas, veikęs kaip regentas mažumos XV a  per pastaruosius 100 metų karalystę dėl trečiojo bankroto ribos. Ekonomistui, akcijų rinkos dalyviui ir žaidėjui tai buvo puiki galimybė.   Įstatymas norėjo atgaivinti Prancūzijos ekonomiką, steigdamas olandiško stiliaus banką, tačiau tai turėjo išleisti 100 dolerių banknotus, investuoti pinigus    bankas leido konsoliduoti valstybės skolą, tačiau svarbiausia šioje sistemoje buvo ta, kad popieriaus valiuta atgaivins prekybą ir Prancūzijos ekonomiką. institucijos     jie įgijo dvigubą konsolidaciją, o tai reiškia, kad didžiulės skolos stebuklingai virto Lawa banko akcijomis, o monarchas galėjo atspausdinti     tiek pinigų, kiek jis norėjo. Aukščiausia valdžia turi pailsėti tik vieno asmens rankose, absoliutus valdovas buvo Orleano II-asis Philipas, jo šuo     jis atskleidė planą didinti prancūzų valdžią kvalifikuotomis finansinėmis operacijomis, tačiau tai buvo tik dalis plano. Įstatymas rašė, kad bankas nėra vienintelis     nei didžiausia jo idėja, ir tai, kas bus sukurta, sukels pokyčius, kurie tęsis daugiau nei Indijos atradimas. Jo nuomone, buvo būtina sukurti monopolinę įmonę     Tokiu būdu buvo įkurta Prancūzijos Vakarų bendrovė, kurioje tauta turėjo turėti savo akcijų, ir Įstatymas galėjo būti jo galva. Tikslas buvo plataus užmojo planas      Luizianos regionai Šiaurės Amerikoje įgijo Louis XIV valdymą. „Regent“ suteikė bendrovei prekybos su nauja kolonija monopolį, o prancūzai buvo skatinami       pirkti naujos bendrovės akcijas. Kalbėdamas ekonomistų kalba, įstatymas planavo atlikti refliaciją, 1716 m. Prancūzija buvo krizė ir banknotai buvo        „Lawa“ transliavo ją. Tuo pačiu metu valstybės skola buvo konvertuota į privatizuotos fiskalinės bendrovės dalį        prekyba. Spekuliatyviosios karštinės metu rugsėjo 4 d. Misisipės bendrovės akcijų kaina šoktelėjo nuo 500 iki 5000, o 1719 m. Gruodžio mėn.        Pusė Paryžiaus sutapo su emisijos namu, visi norėjo pirkti akcijas, o rinkose dažnai būna situacijų, kai didesnė akcijų kaina padidina norą        tas pats įvyko čia, tai buvo pirmas kartas, kai buvo naudojamas žodis milijonierius, kurį buvau verslininkas Prancūzijoje, 1720 m. sausio mėn.        Joannio įstatymas buvo turtingiausias iš jų. Louise XIV man tai sakė, protingas Scotsmanas gali pasakyti: ekonomika yra Ja. Teisė turėjo         didesnę įtaką ekonomikai nei bet kuris Prancūzijos istorijoje, nes finansų kontrolierius pasinaudojo netiesioginių mokesčių surinkimo teise,          nacionalinė skola, 26 monetos, sudaužusios sidabro ir aukso monetas, Misisipės bendrovė, turinti tabako importo monopolį, skolinimą,          taip pat visos Prancūzijos prekybos su Afrika, Azija ir Luizianos kolonija. Genijus. Jis priklausė Paryžiaus centre esantiems rūmams ir pastatams bei 12 savybių           ir 100 mln. 1720 m. Sausio mėn. Atrodė, kad įstatymas pasiekė viską, Škotijos žudikas išaugo iki premjero rango. Problema yra ta, kad įstatymas nėra            jis žinojo, kada sustoti. Jis norėjo, kad jis gautų kuo daugiau pinigų, nes jo valdomas bankas buvo atsakingas už juos            pinigų dėka jo kompanionų akcijų kaina išaugo. Ironiška, kad Lawos bankas ir jo įmonė buvo toje pačioje pastate, kuriam jis priklausė,             pakelti akcijų kainas pakako, kad jis paliko savo biurą, kuriame buvo išleistos akcijos, ir išvyko į įstaigą, kurioje buvo išleisti pinigai.

        spekuliacinis burbulas Įstatymas uždirbo pinigus už akcijas, kurias jis nusprendė pats. Lawa sistema buvo kažkas, ką dabar vadiname Ponzi schema - finansine piramidė. Norint atšaukti vienos grupės pelną, turite dar daugiau pinigų iš antrojo.    „Lawa“ plane buvo numatyta, kad pinigai kitų įmonių įsigijimui ir dividendams bus gauti parduodant naujas akcijas, o ne pelną.   Sistema taip pat prisideda prie spekuliacinio burbulo kūrimo, Škotija atliko Prancūzijos ekonomikos refliaciją, naudodama popieriaus valiutą ir pasitikėjimą    socialinis, deja, burbulas greitai sprogo. 1720 m. Pradžioje Prancūzijoje augo Mississippi burbulas, kuris valdė Prancūzijos ekonomiką ir anksčiau     žudikas ir lošėjas netrukus susitiko su nepastoviomis taisyklėmis, reglamentuojančiomis finansų pasaulį - medžiai neauga iki dangaus!

        Įstatymas paskelbė, kad Luizianos kolonija atneš laimę, Edeno nuotrauka atsiras iš jo istorijos, JAV į Prancūziją iš uosto miesto Naujasis Orleanas, iš Prancūzijos režisieriaus Philipo II, Orleano, pavadinimo buvo pakankamas, kad gyventojai įsikurtų į koloniją. Kai įstatymas tai suprato  Prancūzijos pageidaujamas vertybinių popierių biržos spekuliacija dėl naujų žemių kolonizavimo sunkumų, perkeliant įdarbinimo kampaniją į Prancūzijos ir Vokietijos pasienio zonas, tūkstančiai   Vokiečiai pasirodė pažadėtai žemei. Per metus 80 proc. Gyvenviečių mirė nuo bado ar atogrąžų gripo, paaiškėjo, kad prekybos monopolija su Luiziana yra fantazija. Jei ne dėl žmonių pasitikėjimo, Įstatymas nepavyks, deja, jis pats nepasitikėjo pasitikėjimu. Paryžiaus gatvėse buvo gandų, kad kažkas suskaido,  akcijų kainos pradėjo kristi, kad būtų išvengta katastrofos, Įstatymas paragino Filp oficialiai sumažinti akcijų kainas nuo 9000 iki 5 tūkst.   absoliučios galios riboms, kuriomis įstatymas grindžia jo sistemą. Akcijų kainos išaugo, o minios išmetė akmenis ir nukrito langus į banką    Lavos. Gruodžio mėnesį akcijos prarado 90% vertės. Prancūzijos žemėlapyje nuo 1730 m. Yra pirmoji pasaulio akcijų rinkos katastrofa.    Misisipės burbulas sprogo, įstatymas paliko šalį, niekada nematė savo žmonos ir dukters. Likusį savo gyvenimą jis praleido Venecijos lošimuose ir laiškuose     pateisindamas savo elgesį, jis mirė 1729 m. Deja, Prancūzijoje jo palikimas buvo gyvas, biustas paliko kelią     Prancūzijos ir vienos kartos būklė atbaido piliečius nuo vertybinių popierių, akcijų ir akcijų. Jie pirmenybę skyrė paskoloms ir     trumpalaikis darbo užmokestis nei investuoti. Revoliucija prasidėjo bankrutavusioje Prancūzijoje.

Buto pirkimas kreditu

Buto pirkimas kreditu

        Svajojame apie savo keturis kampus ir nuosavybės teisę į „M“, nepriklausomai nuo to, ar esame kilę iš turtingos ar labai vidutinės šeimos. Skaityti toliau.

Skolintis pinigų

Privalumai ir trūkumai skolinantis pinigus

        Skolintis pinigų tikrai nėra ko pasididžiavimas - dėl būtinybės skolintis finansinių išteklių, mes pripažįstame, kad trūksta pinigų ... Skaityti toliau.

pirmoji nemokama paskola

Kodėl pirmosios paskolos nemokamos?

        Šie lenkai vis dažniau pasirenka paskolas internetu, kurie atsidurs nepaprastai nepalankioje finansinėje padėtyje ... Skaityti toliau.

Paskolos internetu be sertifikatų

Paskolos internetu be sertifikatų

        Televizijoje ir internete galime rasti daugybę paskolų internetu pasiūlymų pajamų ataskaitos. Kodėl kreditoriai nesijaudina dėl mūsų mokumo? Skaityti toliau.

Ar ir kada baigiasi skolos

Ar ir kada baigiasi skolos?

        Daugelis žmonių, kurie pateko į skolų spiralę, svajoja apie savo skolas dingo tarsi stebuklingai. Yra du būdai, kaip tai padaryti: Skaityti toliau.

Paskolos internetu bet kokiam tikslui

Paskolos internetu bet kokiam tikslui

        Szybkie i tanie pożyczanie przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu, staje się coraz popularniejsze. Nic w tym dziwnego... Skaityti toliau.

Ar kriptovaliutos pakeis bankus?

Ar kriptovaliutos pakeis bankus?

        Czy kryptowaluty to przyszłość finansów i zagrożenie dla banków? Bitcoin zagrożeniem dla potrzeby istnienia banków. Tanie i szybkie transakcje pieniędzy. Skaityti toliau.

Kaip greitai užsidirbti pinigų

Kaip greitai ir lengvai uždirbti?

        Labai svarbus klausimas yra, kaip greitai ir lengvai uždirbti pinigus, o ne uždirbti? :) Mes pateikiame paprastus būdus savo tinklaraštyje. Skaityti toliau.

Lietuvos skola užsienyje

Lietuvos skola užsienyje

        Polska po wyjściu z okresu komunizmu na całe szczęści przeszła na kapitalizm i zaczęła zarabiać na samą siebie. Ale mimo tego posiadamy zadłużenie wobec innych krajów. Skaityti toliau.

namu biudzetas

Kaip planuoti savo namų biudžetą?

        Daugeliui iš mūsų reikalingas poilsis namuose ir bent kartą per metus profesinės pareigos. Skaityti toliau.

privati paskola

Ar verta skolinti pinigus draugams?

        Kiekvienas iš mūsų turi artimų ir tolimų draugų, pažįstamų ir šeimos. Greičiausiai bent kartą teko susidurti ir su tuo, kad kažkas artimas mums   jam reikėjo konkrečios grynųjų injekcijos ir dėl įvairių priežasčių kreipėsi į mus. Skaityti toliau.

ar apdrausti paskola

Apdrausti paskolą internetu?

        Kažkada nedaug skolininkų žinojo, kad tuo atveju galima apdrausti savo paskolas nesugebėjimas jo grąžinti arba visai nesivargino galvos skausmas ... Skaityti toliau.

kaip vyksta skolos išieškojimas

Kas yra skolų išieškojimas ir kaip tai vyksta, antstolio vizitas?

        Skolos išieškojimo procesas yra ne kas kita, kaip savotiškas tarpininkas tarp skolininko, t. Y. Asmens, kuris gavo paskolą ir skolinga tam tikrą sumą skolintojui ir paskolą suteikusiai institucijai ar asmeniui. Skaityti toliau.

Kas yra mokesčių karuselė?

Kas yra mokesčių karuselė? Mafijos PVM, apgaulės.

        Kas yra mokesčių / PVM karuselė ir kaip ji veikia? Kuriose pramonės šakose mafija dažniausiai yra apgaulinga? Kada bus sudaryta PVM sukčiavimo tyrimo komisija? Mokesčių mafija - tyrimo komisija. Skaityti toliau.

Investicijos į auksą

Investicijos į auksą - kaip ir į ką investuoti?

        Technologinių galimybių plėtojimas, nuolat didinant klientų, kurie yra ir vartotojai, savimonę, o tam jums reikia maksimumo patogumas ir greitas sprendimų rezultatų gavimas. Skaityti toliau.

Internetinės sutartys

Ar galiu pasirašyti sutartis internetu? Internetinės sutartys

       Sužinokite iš mūsų tinklaraščio straipsnio, ar leidžiama ir įmanoma sudaryti sutartis elektroniniu būdu, internetu internetu. Įvairios sutarčių formos, pvz., Paskolos. Skaityti toliau.

vartotojų bankrotas

Vartotojų bankrotas nuo 2020 m. Keičiasi skolininkų reglamentuose

        Vartotojų bankrotas pagal galiojančias Lietuvoje galiojančias nuostatas ir gana šnekamoji kalba, tai ne kas kita, kaip vartotojo bankroto paskelbimas. Skaityti toliau.

nuosavų paskolų įmonė

Kaip įkurti savo paskolų bendrovę - teikiant paskolas internetu?

        2020 m. Visoms paskolų bendrovėms buvo įvestas įpareigojimas patekti į banką Lenkijos finansų priežiūros tarnyboje veikiantis paskolų bendrovių registras. Skaityti toliau.

tarpvalstybines-paskolos

Lietuvos ir kitų šalių tarpvalstybinės ir užsienio paskolos

        Ar valstybės skolinasi pinigus tarpusavyje? Ar Lietuva turi užsienio skolų? ar jis skolina pinigus kitoms šalims? Obligacijos, valstybės skola. Skaityti toliau.

paskolos netikrinus duomenų bazių

Paskolas užmokesčio dienos be pagrindų skoloms. Kaip juos gauti?

        Ar jums skubiai reikia papildomų pinigų? Paskola iš šeimos ir draugų nėra išeitis? Jūsų kredito istorija nėra tobula? Viskas neprarasta. Skaityti toliau.

pirma nemokama paskola

Pirmoji nemokama banko internetinė mokėjimo diena paskolai įrodyti. Kaip gauti? Kas yra paskolos?

        Žmonės, kurie naudojasi arba nori pasinaudoti paskolos kompanija, tikrai siūlo jie pastebėjo, kad daugelis šios rūšies institucijų siūlo pirmąją paskolą nemokamai. Skaityti toliau.

Paskolos frankais

Paskolos frankais, pagalba Frankowiczui - kas toliau su Frankais? Kodėl kainos pakilo?

        Paskolos frankais yra kelis metus sudėtinga tema. Tik prieš kelerius metus šioje valiuta paimtos paskolos buvo populiarios ... Skaityti toliau.

Kas yra rizikos draudimo fondai

Kas yra rizikos draudimo fondai? Kaip veikia rizikos draudimo fondai?

        Šiuo metu vadinamasis madingas metodas jūsų turto ir kapitalo apsaugai rizikos draudimo fondai. Beveik visi apie tai girdėjo, bet ką tai reiškia ir iš kur jis kilo? Skaityti toliau.

Tri-juros

Tri-jūros iniciatyva, kokia ji ir kokią naudą Lietuva gali duoti?

        Trišionės iniciatyva pagal finansų ir ekonomikos rinkos ekspertus yra puiki idėja skatinti Lietuvą kaip lyderį Vidurio ir Rytų Europoje. Skaityti toliau.

ne banko laikas

Momentum ne bankinėje įmonėje ar banke - kas yra pelningiau?

        Žmonės, kurie nori pasiskolinti grynuosius pinigus, šiandien stovi prieš daugybę galimybių. palūkaninis paskolas teikia bankai, taip pat parabankinės bendrovės. Kas apibūdina jų pasiūlymus? Kuris ir kada verta rinktis? Skaityti toliau.

geroves valstybes

Gerovės valstybės privalumai ir trūkumai, kas yra gerovės valstybė?

        XX a. Viduryje Japonijoje atsirado nauja civilinės saugos idėja, palaikanti mastą. Jūs turite pasirūpinti rizika. Japonai sukūrė gerovės valstybę karui skatinti. Skaityti toliau.

Tłum ludzi na giełdzie

Enrono kritimas - minios psichologija.

        Dažniausiai kalbama apie mainų burbulus mes kalbame apie „Wall Street“. 1929 m. Spalio 24 d. Niujorko vertybinių popierių biržoje įvyko gedimas Ketvirtadienis. Kas tai sukėlė ir kas yra minios psichologas akcijų rinkoje? Skaityti toliau.

Patys apdrausti, apdrausti paskolas

Patys apdrausti, apdrausti paskolas?

        Svarbiausia finansinė paskata taupo lietingą dieną. Kartą mes patiriame neramumų rinkoje, nes ateitis yra nenuspėjama. Pasaulis tikrai gali būti pavojingas. Skaityti toliau.

rothschild"

Keletas žodžių apie turtingiausius žmones pasaulyje.

        XVIII a. Rothschild šeima tapo labai svarbi Europos rinkose, pradžioje jie dalyvavo perkant rizikingą   obligacijos ir skolinimas. Dėl didelių žinių ir informacijos perdavimo sistemų jie tikėjosi įvykių visoje Europoje. Skaityti toliau

finansine piramide

Pirmosios finansinės piramidės.

        Kadangi buvo sukurtas pirmasis pasaulyje spekuliacinis burbulas arba finansinė piramidė, kas atsitiko, kai ji sulaužė. Kas paskatino pirmąją akcijų rinkos avariją Prancūzijoje, kokios buvo priežastys ir pasekmės? Kaip galime pasimokyti iš šios pamokos? Kas buvo jo kūrėjas? Dėl prekybos tarp Nyderlandų ir Indijos. Skaityti toliau

rinka Trumpa

Trump laimėjo ir biržoje pasaulio bei paskolų rinkose

        2016 m. Lapkričio 8 d. 77 balsų pranašumas Trumpas buvo išrinktas į 45-ąjį JAV prezidentą. Pritarimas vyko penktadienį, sausio 20 d., Kaip į tai reagavo didžiosios politinės rinkos? Skaityti toliau

ryklys

Kaip veikia obligacijos?

        Buvo manoma, kad valdžia priklauso ne tik prezidentams, bet ir premjerams. Šiandieninį pasaulį valdo elitinė nematomų žmonių grupė, žmonės kontroliuoja obligacijų rinkas. Skaityti toliau

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis IV

        Las deudas irrecuperables son el antiguo problema de los bancos. Aunque durante un tempo se creyó que las instituciones en ese momo lo trataron. Bueno, todos pensaron que eran más sabios que los Medici. Įsikūręs Meksikoje, esantis Memfis, esantis įsikūręs atostogų vietoje, EE likimas. UU. Se han construido préstamos pora. Pero a diferencia de los Medici, los bancos estadounidenses nėra otorgaron préstamos solo asmens ricas, sino ir casi todos. Skaityti toliau

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis III

        Italijos prekybininkas XV a. Nėra fortep g etto paradis eiti paskolą, bet bankui. Pasiimkite savo gyvenimo aprašymą, kad galėtumėte išspręsti problemą. Garsi medici šeima Jų dėka paskolos nebebuvo gėdinga okupacija ir, be to, jie sukūrė naujos rūšies galią. Džiaugiuosi, kad Florencijoje esančios šeimos gydytojai, gyvenantys Florencijoje, yra įsikūrę Prancūzijoje ir trečiosiose šalyse. Popiežiai Mes galime pasakyti, kad jie rėmėsi Renaissance, dėl daugelio genijų komo patyrusių žmonių Miguel Angelas eik Galileo. Skaityti toliau

Skolinti pinigus praeityje

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis II

        Norint suprasti paskolos mechanizmo paprastumą, jums nereikia daug grįžti. Rytinėje Glazgo dalyje yra niūrus rajonas, Kai vidutinis gyventojas nesulaukia pensinio amžiaus, tačiau yra beprotiškų žmonių, kurie nori ten teikti finansines paslaugas. Paskolos ryklis suteiks paskolą už naudą, o pirmoji bus atimama iš jos palūkanos. Skaityti toliau

Biržos birža, senos mokėjimo formos.

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis I

Pinigai lemia galios ar kritimo. Pabandykime suprasti, kodėl jie kontroliuoja mūsų gyvenimus. Bankai remia atgimimą, obligacijų rinkos nusprendė dėl karų, o krizės buvo revoliucijos pradžia. Nuo senovės iki buvimo, pinigai buvo mūsų civilizacijos dalis. Kodėl 95% pinigų yra rankose 5% žmonių pasaulyje? Penkiose straipsniuose pristatysiu svarbiausius faktus apie pinigus, kreditus, santaupas, Finansinės piramidės, paskolos iki mokėjimo dienos, atsargos, obligacijos ir kt. Skaityti toliauPateikti paskolų aprašymai nėra pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad informacija šiame puslapyje yra naujausia ir teisinga.
Šiame puslapyje nėra paskolų, tai tik finansų makleris. Mes neatsakome už jūsų sprendimus ir jų pasekmes.
visada turėtumėte perskaityti paskolos sutartį, patys patikrinti sąlygas ir sąlygas.
pirma-paskola.eu - Visos teisės saugomos. ®