Prima paskola - pirma-paskola.eu


privati paskolao

Ar verta skolinti pinigus draugams - privačią paskolą?

        Kiekvienas iš mūsų turi artimų ir tolimų draugų, pažįstamų ir šeimos. Greičiausiai bent kartą teko susidurti ir su tuo, kad kažkas artimas mums   jam reikėjo konkrečios grynųjų pinigų injekcijos ir dėl įvairių priežasčių - jis tiesiog kreipėsi į mus. Ir nors mes esame labiau mokomi, kad reikia padėti artimiesiems   prireikus, šia parama dažnai galima pasinaudoti. Mums nebūtinai yra naudinga teikti tokias privačias paskolos, kurias moka atlyginimai. Ar verta skolinti pinigus privačiai savo draugams? Ir jei taip, kaip tai padaryti saugiai? O ką verta žinoti šia tema? Kai kuriuos vertingus patarimus tikrai rasite mūsų įraše.

Atsisakyti, tai nėra nuodėmė

        Nė vienas iš mūsų dėl to, kad tai yra savarankiškas ir nepriklausomas žmogus, neprivalo teikti finansinės paramos niekam iš artimų ar tolimų pažįstamų. Jei neturime nurodytos pinigų sumos, nedvejodami galėsite atsisakyti. Gerai, jei be kategorinio „ne“, kuris taip pat yra mūsų pasitikėjimo savimi ženklas, mes taip pat galėsime nurodyti priežastis, kodėl negalime suteikti tam tikros paskolos. Esant tokiai situacijai, kai draugas ar mylimasis iš mūsų nėra orientuotas tik į naudos iš mūsų pažinimo pranašumus, jis tikrai supras situaciją ir santykiai tarp mūsų nepatirs šio atsisakymo. Tokio pokalbio metu mums taip pat gali kilti mintis apie alternatyvų šaltinį, kaip gauti reikiamas lėšas. Verta juos pristatyti mūsų pašnekovui.

Mes atidedame emocijas

        Mes pažįstame žmogų daugelį metų ar net visą savo gyvenimą. Šis žmogus tampa nepaprastai artimas mums ir įsitikinęs, kad moka laikytis savo žodžio. Jei prisiminsime kai kurias praeities situacijas, kuriose ji tiesiog elgėsi taip, kaip pažadėjo, neįmanoma netikėti patikinimais, kad ir skolindamiesi pinigus jis laikysis to, ką sako. Dažnai pasaulyje mes tiesiog norime padėti šalia esantiems žmonėms - nes jie tiesiog paprašė mūsų finansinės paramos, be to, jie taip pat dažnai tai įrodinėja efektyviai. Ir čia kalba mūsų jausmai - empatija, noras padėti, gerumas, atvirumas. Jie nėra blogi ir išlieka visiškai natūralūs, tačiau ... jūs turite mokėti valdyti savo emocijas. Geriausia būti sargyboje ir apgalvoti visus privalumus ir trūkumus prieš priimant teigiamą pinigų skolinimosi sprendimą (dažnai per daug emocinį). Ir nesvarbu, ar tai didesnė, ar mažesnė suma. Bet kada mums patiems to gali prireikti, o galbūt mes skyrėme daug laiko ir energijos, kad galėtume sau tai leisti.

Teikia pirmenybę standartui

        Skolintis pinigus privačiai draugams nėra visiškai blogas ar nerekomenduojamas įprotis. Tačiau reikia nepamiršti, kad mes skolinamės sumas, kurias, pavyzdžiui, galime prarasti visam laikui. Tokia paskola būtų negrąžinama. Gyvenimo situacijų įvairovė, galų gale, yra tokia didelė, kad gali atsitikti taip, kad nepaisant nuoširdaus žmogaus, kuris pasiskolina iš mūsų, noro, paskolos grąžinimas gali būti žymiai atidėtas laiku arba niekada neįvyks. Todėl čia bent jau nurodoma priežastis, dėl kurios teigiami atsakymai į finansinės paramos prašymus.

Protingas visada apsidraudė

        Šiais laikais, kupinų įvairių spąstų ir nepaaiškinamų, todėl dažnai gėdingų situacijų, verta atsiminti, kad be sutikimo mylimo žmogaus palaikymui paskolos, taip pat verta tinkamai apsisaugoti. Geriausia saugumo forma bus tinkamai sudaryta sutartis. Jos modelį galima rasti internete, tačiau mes taip pat stengsimės pateikti savo įrašą, kurį ypač verta į jį įtraukti. O pagrindinė informacija, kuri turėtų būti joje pateikta, pateikiama žemiau. Ko negali trūkti gerai struktūrizuotoje paskolos sutartyje? Jame turėtų būti:
1. Pagrindiniai abiejų sutarties šalių asmens duomenys - vardas, pavardė, gimimo data, PESEL, asmens tapatybės kortelės numeris.
2. Konkretus sutarties objektas - čia turėtų būti nurodyta visa paskolos suma, kuri papildomai turi būti įrašoma dviem pavidalais: ne tik skaitmenine, bet ir žodine, bet ir įraše. valiutos rūšis, kuria suteikiama paskola.
3. Sutarties trukmė - čia verta tiksliai nurodyti, nuo kurios dienos buvo sudaryta sutartis ir per kiek laiko skolininkas prisiima atsakomybę už susidariusios finansinės atsakomybės sureguliavimą.
4. Išsamios nurodytos sumos grąžinimo sąlygos - tai visi susitarimai, į kuriuos įtrauktos abi sandorio šalys. Taip pat verta pagalvoti, ar delspinigiai už asmeninės paskolos grąžinimą bus imami. Jei taip - nurodyti jų ūgį privaloma.
5. Kaip ir bet kurioje sutartyje, taip pat turi būti numatyta nuostata dėl sutarties nutraukimo sąlygų. Visa tai tiek kreditorius, tiek paskolos gavėjas turi prieigą prie aiškaus ir skaidraus dokumento. Parašas - geriausia ranka. Tai yra svarbiausias bet kurios sutarties elementas - taip pat ir ta, kurioje pagrindinis vaidmuo tenka pinigams.

Ir nors, atsižvelgiant į Lenkijoje galiojančių įstatymų nuostatas, žodinė sutarties forma yra privalomoji forma , tačiau mes vis dažniau pasirenkame jos rašytinę formą. Taisyklėse taip pat aiškiai nurodoma, kad bet kuri paskola, viršijanti 500 EUR, pagal Reglamento Nr. 720 § 2 K.c., turi būti surašytas raštu. Tačiau nėra taip, kad jis tampa negaliojančiu, kai yra kita forma. Tačiau geriausia (savo pačių saugumui) pasirinkti rašytinę paskolą.


Kaip dar galite apsisaugoti?

        Paprastai mes pasitikime artimais žmonėmis ir žinome, kad galime tikėtis jų pagyrų. Tačiau dažnai norime apsisaugoti skolindamiesi daugiau pinigų. Norint kalbėti apie tokią formą, verta pasirinkti vieną iš šių variantų:
• vekselis - laikomas mažiausiai veiksmingu, tačiau leidžia greitai gauti teismo įsakymą; tačiau jei skolininkas neturi turto, skolintojas neatgaus jam paskolintų pinigų
• turto laidavimas - viena saugiausių privačių paskolų garantijų formų; jei skolininkas neapmokės reikalavimo, kreditorius turės teisę reikalauti iš jo grąžinti skolą
• hipoteka - pats efektyviausias, nors gana ilgas ir brangus skolų išieškojimo būdas; Tačiau prioritetas vis dar turi būti mokamas prieš kitus kreditorius
• nuosavybės teisių perėjimas dėl saugumo - efektyvus pasirinkimas, nors įstatymais gana sudėtingas ir reikalaujantis didelių išlaidų; leidžia perduoti kreditoriui teisę į daiktą, kol paskola bus visiškai grąžinta

Skolinkimės grynaisiais

        Šiuo metu pervedimas į sąskaitą yra norma ir absoliutus standartas. Šį modernų sprendimą verta pristatyti ir paskolų sutarčių, sudarytų su draugais ir šeima, srityje. Tokiu būdu apsisaugosime nuo galimos situacijos, kai skolininkas tvirtins, kad negavo pinigų, faktiškai gaudamas jį savo „privačios rankos“ paskolos paskola. Pervedimo patvirtinimas visada bus naudingas skolintojui.
Jei mylimam žmogui skubiai reikia grynųjų - nedvejodami klauskite, kokiu tikslu jam reikia pinigų ir kokia tikimybė, kad jis jį grąžins. efektyvus skolintų lėšų susigrąžinimas. Nes nekankinkime savęs - artimuosius verta palaikyti, o tik tada, kai jie turi tikrai rimtų finansinių problemų ar žino, kokiu tikslu norėtų pervesti pasiskolintas lėšas. Tegul santrauka yra teiginys: verta kalbėti.
Buto pirkimas kreditu

Buto pirkimas kreditu

        Svajojame apie savo keturis kampus ir nuosavybės teisę į „M“, nepriklausomai nuo to, ar esame kilę iš turtingos ar labai vidutinės šeimos. Skaityti toliau.

Skolintis pinigų

Privalumai ir trūkumai skolinantis pinigus

        Skolintis pinigų tikrai nėra ko pasididžiavimas - dėl būtinybės skolintis finansinių išteklių, mes pripažįstame, kad trūksta pinigų ... Skaityti toliau.

pirmoji nemokama paskola

Kodėl pirmosios paskolos nemokamos?

        Šie lenkai vis dažniau pasirenka paskolas internetu, kurie atsidurs nepaprastai nepalankioje finansinėje padėtyje ... Skaityti toliau.

Paskolos internetu be sertifikatų

Paskolos internetu be sertifikatų

        Televizijoje ir internete galime rasti daugybę paskolų internetu pasiūlymų pajamų ataskaitos. Kodėl kreditoriai nesijaudina dėl mūsų mokumo? Skaityti toliau.

Ar ir kada baigiasi skolos

Ar ir kada baigiasi skolos?

        Daugelis žmonių, kurie pateko į skolų spiralę, svajoja apie savo skolas dingo tarsi stebuklingai. Yra du būdai, kaip tai padaryti: Skaityti toliau.

Paskolos internetu bet kokiam tikslui

Paskolos internetu bet kokiam tikslui

        Szybkie i tanie pożyczanie przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu, staje się coraz popularniejsze. Nic w tym dziwnego... Skaityti toliau.

Ar kriptovaliutos pakeis bankus?

Ar kriptovaliutos pakeis bankus?

        Czy kryptowaluty to przyszłość finansów i zagrożenie dla banków? Bitcoin zagrożeniem dla potrzeby istnienia banków. Tanie i szybkie transakcje pieniędzy. Skaityti toliau.

Kaip greitai užsidirbti pinigų

Kaip greitai ir lengvai uždirbti?

        Labai svarbus klausimas yra, kaip greitai ir lengvai uždirbti pinigus, o ne uždirbti? :) Mes pateikiame paprastus būdus savo tinklaraštyje. Skaityti toliau.

Lietuvos skola užsienyje

Lietuvos skola užsienyje

        Polska po wyjściu z okresu komunizmu na całe szczęści przeszła na kapitalizm i zaczęła zarabiać na samą siebie. Ale mimo tego posiadamy zadłużenie wobec innych krajów. Skaityti toliau.

namu biudzetas

Kaip planuoti savo namų biudžetą?

        Daugeliui iš mūsų reikalingas poilsis namuose ir bent kartą per metus profesinės pareigos. Skaityti toliau.

privati paskola

Ar verta skolinti pinigus draugams?

        Kiekvienas iš mūsų turi artimų ir tolimų draugų, pažįstamų ir šeimos. Greičiausiai bent kartą teko susidurti ir su tuo, kad kažkas artimas mums   jam reikėjo konkrečios grynųjų injekcijos ir dėl įvairių priežasčių kreipėsi į mus. Skaityti toliau.

ar apdrausti paskola

Apdrausti paskolą internetu?

        Kažkada nedaug skolininkų žinojo, kad tuo atveju galima apdrausti savo paskolas nesugebėjimas jo grąžinti arba visai nesivargino galvos skausmas ... Skaityti toliau.

kaip vyksta skolos išieškojimas

Kas yra skolų išieškojimas ir kaip tai vyksta, antstolio vizitas?

        Skolos išieškojimo procesas yra ne kas kita, kaip savotiškas tarpininkas tarp skolininko, t. Y. Asmens, kuris gavo paskolą ir skolinga tam tikrą sumą skolintojui ir paskolą suteikusiai institucijai ar asmeniui. Skaityti toliau.

Kas yra mokesčių karuselė?

Kas yra mokesčių karuselė? Mafijos PVM, apgaulės.

        Kas yra mokesčių / PVM karuselė ir kaip ji veikia? Kuriose pramonės šakose mafija dažniausiai yra apgaulinga? Kada bus sudaryta PVM sukčiavimo tyrimo komisija? Mokesčių mafija - tyrimo komisija. Skaityti toliau.

Investicijos į auksą

Investicijos į auksą - kaip ir į ką investuoti?

        Technologinių galimybių plėtojimas, nuolat didinant klientų, kurie yra ir vartotojai, savimonę, o tam jums reikia maksimumo patogumas ir greitas sprendimų rezultatų gavimas. Skaityti toliau.

Internetinės sutartys

Ar galiu pasirašyti sutartis internetu? Internetinės sutartys

       Sužinokite iš mūsų tinklaraščio straipsnio, ar leidžiama ir įmanoma sudaryti sutartis elektroniniu būdu, internetu internetu. Įvairios sutarčių formos, pvz., Paskolos. Skaityti toliau.

vartotojų bankrotas

Vartotojų bankrotas nuo 2020 m. Keičiasi skolininkų reglamentuose

        Vartotojų bankrotas pagal galiojančias Lietuvoje galiojančias nuostatas ir gana šnekamoji kalba, tai ne kas kita, kaip vartotojo bankroto paskelbimas. Skaityti toliau.

nuosavų paskolų įmonė

Kaip įkurti savo paskolų bendrovę - teikiant paskolas internetu?

        2020 m. Visoms paskolų bendrovėms buvo įvestas įpareigojimas patekti į banką Lenkijos finansų priežiūros tarnyboje veikiantis paskolų bendrovių registras. Skaityti toliau.

tarpvalstybines-paskolos

Lietuvos ir kitų šalių tarpvalstybinės ir užsienio paskolos

        Ar valstybės skolinasi pinigus tarpusavyje? Ar Lietuva turi užsienio skolų? ar jis skolina pinigus kitoms šalims? Obligacijos, valstybės skola. Skaityti toliau.

paskolos netikrinus duomenų bazių

Paskolas užmokesčio dienos be pagrindų skoloms. Kaip juos gauti?

        Ar jums skubiai reikia papildomų pinigų? Paskola iš šeimos ir draugų nėra išeitis? Jūsų kredito istorija nėra tobula? Viskas neprarasta. Skaityti toliau.

pirma nemokama paskola

Pirmoji nemokama banko internetinė mokėjimo diena paskolai įrodyti. Kaip gauti? Kas yra paskolos?

        Žmonės, kurie naudojasi arba nori pasinaudoti paskolos kompanija, tikrai siūlo jie pastebėjo, kad daugelis šios rūšies institucijų siūlo pirmąją paskolą nemokamai. Skaityti toliau.

Paskolos frankais

Paskolos frankais, pagalba Frankowiczui - kas toliau su Frankais? Kodėl kainos pakilo?

        Paskolos frankais yra kelis metus sudėtinga tema. Tik prieš kelerius metus šioje valiuta paimtos paskolos buvo populiarios ... Skaityti toliau.

Kas yra rizikos draudimo fondai

Kas yra rizikos draudimo fondai? Kaip veikia rizikos draudimo fondai?

        Šiuo metu vadinamasis madingas metodas jūsų turto ir kapitalo apsaugai rizikos draudimo fondai. Beveik visi apie tai girdėjo, bet ką tai reiškia ir iš kur jis kilo? Skaityti toliau.

Tri-juros

Tri-jūros iniciatyva, kokia ji ir kokią naudą Lietuva gali duoti?

        Trišionės iniciatyva pagal finansų ir ekonomikos rinkos ekspertus yra puiki idėja skatinti Lietuvą kaip lyderį Vidurio ir Rytų Europoje. Skaityti toliau.

ne banko laikas

Momentum ne bankinėje įmonėje ar banke - kas yra pelningiau?

        Žmonės, kurie nori pasiskolinti grynuosius pinigus, šiandien stovi prieš daugybę galimybių. palūkaninis paskolas teikia bankai, taip pat parabankinės bendrovės. Kas apibūdina jų pasiūlymus? Kuris ir kada verta rinktis? Skaityti toliau.

geroves valstybes

Gerovės valstybės privalumai ir trūkumai, kas yra gerovės valstybė?

        XX a. Viduryje Japonijoje atsirado nauja civilinės saugos idėja, palaikanti mastą. Jūs turite pasirūpinti rizika. Japonai sukūrė gerovės valstybę karui skatinti. Skaityti toliau.

Tłum ludzi na giełdzie

Enrono kritimas - minios psichologija.

        Dažniausiai kalbama apie mainų burbulus mes kalbame apie „Wall Street“. 1929 m. Spalio 24 d. Niujorko vertybinių popierių biržoje įvyko gedimas Ketvirtadienis. Kas tai sukėlė ir kas yra minios psichologas akcijų rinkoje? Skaityti toliau.

Patys apdrausti, apdrausti paskolas

Patys apdrausti, apdrausti paskolas?

        Svarbiausia finansinė paskata taupo lietingą dieną. Kartą mes patiriame neramumų rinkoje, nes ateitis yra nenuspėjama. Pasaulis tikrai gali būti pavojingas. Skaityti toliau.

rothschild"

Keletas žodžių apie turtingiausius žmones pasaulyje.

        XVIII a. Rothschild šeima tapo labai svarbi Europos rinkose, pradžioje jie dalyvavo perkant rizikingą   obligacijos ir skolinimas. Dėl didelių žinių ir informacijos perdavimo sistemų jie tikėjosi įvykių visoje Europoje. Skaityti toliau

finansine piramide

Pirmosios finansinės piramidės.

        Kadangi buvo sukurtas pirmasis pasaulyje spekuliacinis burbulas arba finansinė piramidė, kas atsitiko, kai ji sulaužė. Kas paskatino pirmąją akcijų rinkos avariją Prancūzijoje, kokios buvo priežastys ir pasekmės? Kaip galime pasimokyti iš šios pamokos? Kas buvo jo kūrėjas? Dėl prekybos tarp Nyderlandų ir Indijos. Skaityti toliau

rinka Trumpa

Trump laimėjo ir biržoje pasaulio bei paskolų rinkose

        2016 m. Lapkričio 8 d. 77 balsų pranašumas Trumpas buvo išrinktas į 45-ąjį JAV prezidentą. Pritarimas vyko penktadienį, sausio 20 d., Kaip į tai reagavo didžiosios politinės rinkos? Skaityti toliau

ryklys

Kaip veikia obligacijos?

        Buvo manoma, kad valdžia priklauso ne tik prezidentams, bet ir premjerams. Šiandieninį pasaulį valdo elitinė nematomų žmonių grupė, žmonės kontroliuoja obligacijų rinkas. Skaityti toliau

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis IV

        Las deudas irrecuperables son el antiguo problema de los bancos. Aunque durante un tempo se creyó que las instituciones en ese momo lo trataron. Bueno, todos pensaron que eran más sabios que los Medici. Įsikūręs Meksikoje, esantis Memfis, esantis įsikūręs atostogų vietoje, EE likimas. UU. Se han construido préstamos pora. Pero a diferencia de los Medici, los bancos estadounidenses nėra otorgaron préstamos solo asmens ricas, sino ir casi todos. Skaityti toliau

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis III

        Italijos prekybininkas XV a. Nėra fortep g etto paradis eiti paskolą, bet bankui. Pasiimkite savo gyvenimo aprašymą, kad galėtumėte išspręsti problemą. Garsi medici šeima Jų dėka paskolos nebebuvo gėdinga okupacija ir, be to, jie sukūrė naujos rūšies galią. Džiaugiuosi, kad Florencijoje esančios šeimos gydytojai, gyvenantys Florencijoje, yra įsikūrę Prancūzijoje ir trečiosiose šalyse. Popiežiai Mes galime pasakyti, kad jie rėmėsi Renaissance, dėl daugelio genijų komo patyrusių žmonių Miguel Angelas eik Galileo. Skaityti toliau

Skolinti pinigus praeityje

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis II

        Norint suprasti paskolos mechanizmo paprastumą, jums nereikia daug grįžti. Rytinėje Glazgo dalyje yra niūrus rajonas, Kai vidutinis gyventojas nesulaukia pensinio amžiaus, tačiau yra beprotiškų žmonių, kurie nori ten teikti finansines paslaugas. Paskolos ryklis suteiks paskolą už naudą, o pirmoji bus atimama iš jos palūkanos. Skaityti toliau

Biržos birža, senos mokėjimo formos.

Paskolos iš paskolos iš paskolos iš senovės iki šiandien - dalis I

Pinigai lemia galios ar kritimo. Pabandykime suprasti, kodėl jie kontroliuoja mūsų gyvenimus. Bankai remia atgimimą, obligacijų rinkos nusprendė dėl karų, o krizės buvo revoliucijos pradžia. Nuo senovės iki buvimo, pinigai buvo mūsų civilizacijos dalis. Kodėl 95% pinigų yra rankose 5% žmonių pasaulyje? Penkiose straipsniuose pristatysiu svarbiausius faktus apie pinigus, kreditus, santaupas, Finansinės piramidės, paskolos iki mokėjimo dienos, atsargos, obligacijos ir kt. Skaityti toliauPateikti paskolų aprašymai nėra pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad informacija šiame puslapyje yra naujausia ir teisinga.
Šiame puslapyje nėra paskolų, tai tik finansų makleris. Mes neatsakome už jūsų sprendimus ir jų pasekmes.
visada turėtumėte perskaityti paskolos sutartį, patys patikrinti sąlygas ir sąlygas.
pirma-paskola.eu - Visos teisės saugomos. ®