Prima paskola - pirma-paskola.eu


Kaip-nustatyti-savo-kredito-istorija

"Kaip aš galiu ištaisyti savo kredito istoriją ir pagerinti savo galimybes? Aš anksčiau mokėdavau keletą paskolų, susijusių su atlyginimais, ir dabar noriu pasistatyti namą, o paskolos negausiu"

Kaip aš galiu ištaisyti savo kredito istoriją ir pagerinti savo galimybes?

        Pagal kredito istoriją suprantame visus duomenis apie savo finansinius įsipareigojimus, kurie yra surenkami skolininkų duomenų bazėje. Jie gali būti taikomi paskoloms, kurias mes anksčiau sudarėme ir grąžinome, taip pat įsipareigojimams, kuriuos dabar grąžiname. Skolininkų duomenų bazėje yra informacijos apie paskolas, kurias ėmėmės bankuose, o kartais ir paskolų bendrovėse. Jei laiku negrąžinome savo įsipareigojimų, greičiausiai mūsų kreditingumas bus neigiamas. Tai, savo ruožtu, reiškia, kad mes praktiškai neturime galimybės apsipirkti dalimis, jau nekalbant apie būsto paskolą.

Bloga kredito istorija - ką daryti?

        Geriausias būdas gauti gerą kredito istoriją yra laiku sumokėti savo įsipareigojimus. Deja, didžiulė visuomenės dalis turi silpnybių, kurios ją diskvalifikuoja bankų ir kitų finansų institucijų akivaizdoje (įskaitant kai kurias paskolų bendroves, nemokėjimą paskolų internetu darbo užmokesčio dieną). Ar turėsime galimybę pataisyti savo kredito istoriją, ar likusį gyvenimą mus persekios praeities klaidos. Pasirodo, kad yra tikimybė, tačiau kredito istorijos taisymas yra sudėtingas ir ilgas procesas.

Tarkime, kad turime problemų dėl paskolų ir net skolų grąžinimo. Šioje situacijoje esame visiškai neįtikėtini kaip skolininkai. Pirmiausia, nuo ko turėtume pradėti, - sumokėti visus savo įsipareigojimus, dažnai su palūkanomis. Turime atsiminti, kad kredito duomenys, kuriuos turėjome sunkumų dėl grąžinimo, bus tvarkomi be mūsų sutikimo penkerius metus ir mes neturime tam jokios įtakos. Taip pat svarbu, kad labai dažnai nesikreipiame dėl paskolų, susijusių su atlyginimais, nes kiekvienas mūsų užklausimas bus kruopščiai įrašytas į skolininkų duomenų bazę. Jei jų yra per daug, tai sukels įtarimą ir nepasitikėjimą potencialiu skolintoju.

Tai, ką būtinai turime padaryti, yra patikrinti mūsų duomenis skolininkų duomenų bazėje. Už nedidelį mokestį turime galimybę patikrinti, kokius duomenis apie mus saugo skolininkų duomenų bazė. Tai verta padaryti, nes jame gali būti melagingos informacijos, atsirandančios dėl kieno nors aplaidumo. Kartais bankai atsisako kreditų, nes jie siūlo melagingus duomenis. Kuo anksčiau ištaisysime klaidas, tuo geresnis kreditingumas pagerės ir mes turėsime paskolą, pvz., Būsto hipotekai.

Švari sąskaita neišsprendžia mūsų problemų
Net jei mums pavyks pašalinti visą neigiamą informaciją apie mus, tai dar nereiškia, kad automatiškai padidinsime jūsų galimybes gauti paskolą internetu. Apsvarstykite tai, kad jei bankas neras jokios teigiamos informacijos apie mus, jis taip pat neturės pagrindo mumis pasitikėti. Dėl šios priežasties svarbu leisti finansų įstaigai tvarkyti mūsų duomenis ir pareikšti nuomonę apie paskolą po kiekvienos grąžintos paskolos. Jei to nepadarysime, visa teigiama informacija dings, kai bus grąžintas visas įsipareigojimas. Tai mums nepalanki padėtis, nes kiekvienas teigiamas įrašas yra mūsų pranašumas banko akyse.

Kreditinės kortelės mums nenaudingos
Būsimas skolintojas turėtų žinoti, kad kreditinės kortelės turėjimas jam yra nepalankus. Verta atsisakyti, ypač jei rimtai žiūrite į paskolą. Bankas, kuris svarstys mums suteikti paskolą, taip pat atsižvelgs į mūsų kreditinė kortelė. Net jei mes jo nenaudojame, jis turi manyti, kad mes galime tai padaryti bet kuriuo metu. Todėl jis pasiūlys mums paskolą mažiau palankiomis sąlygomis ir netgi priims neigiamą sprendimą.

Patikrinkite savo sąskaitą skolininkų duomenų bazėje ir kreditą

        Bankai ir kitos finansų įstaigos neturi apsiriboti tikrindami mūsų duomenis Kredito informacijos biure. Jie taip pat dažnai susisiekia su kitomis institucijomis - apima paskolas (Ekonominės informacijos biurus). Šiuo metu Lenkijoje yra keli ekonominės informacijos biurai ir geriausias sprendimas yra patikrinti jūsų duomenis visuose juose. Paskolose galime rasti išsamesnės informacijos, pavyzdžiui, apie laiku sumokėtas sąskaitas, elektros sąskaitas ar telefono abonementą.

Tačiau išvalyti ir patikrinti sąskaitą kreditine tvarka yra daug lengviau nei skolininkų duomenų bazėje. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sumokėti visus neįvykdytus įsipareigojimus ir visa neigiama informacija pašalinama per daugiausiai dvi savaites.

Pradėkite atkurti kreditingumą -> patikrinkite save skolininko duomenų bazėje (atsisiųskite paraišką pdf formatu)
Jei būsime pasiryžę atkurti savo kreditingumą, turėtume būti kantrūs. Tai nebus lengva, tačiau turime šansų sulaukti pasisekimo. Esant tokiai situacijai, kai mūsų sąskaita nėra tvarkinga arba skolininkų duomenų bazėje vis dar yra informacijos apie mūsų praeities finansines problemas, tikriausiai mes nepasitikime finansų įstaigomis. Nors yra paskolų bendrovių, leidžiančių mums pasiskolinti pinigų internete be išankstinio patikrinimo, jos mums gali paskolinti tik mažas pinigų sumas. Kai pagalvosime apie būsto paskolą, tai nebus taip paprasta.

Pirmasis žingsnis yra sunkiausias. Kredito patikimumą galime atkurti tik tada, kai kažkas pasitiki mumis ir nusprendžia paskolinti mums pinigų. Vykdydami šį įsipareigojimą, galėsime gauti pirmą teigiamą įrašą skolininkų duomenų bazėje.

Kredito produktas, kuris yra sąskaitos limitas, gali būti proga susidaryti teigiamą nuomonę skolininkų bazėje. Įsigijimai išsimokėtinai yra dar viena mintis, kaip sukurti gerą kredito istoriją. Turbūt nebus lengva pasinaudoti šia galimybe, tačiau visada verta pabandyti. Iš pradžių verta pamėginti apsipirkti už santykinai nedidelę sumą, o tai pardavėjui nebus didelė rizika. Žinoma, turite nepamiršti laiku sumokėti visų finansinių įsipareigojimų. Net menkiausią laiko tarpą gali pastebėti skolininkų duomenų bazė, o kas blogiausia, ši informacija bus saugoma ir prieinama bankams ateinančius penkerius metus.

Nors paimti daugiau paskolų daugeliui žmonių gali atrodyti nereikalinga ir net nepagrįsta, atminkite, kad dėl laiku jų grąžintos paskolos mes nustosime būti anonimiški bankui. Tai tikrai padidins mūsų galimybes ateityje gauti paskolą patraukliomis sąlygomis.

Paskolas teikiančios įmonės kaip galimybė pagerinti kredito istoriją
Nė vienam skolininkui nėra paslaptis, kad didžiausios nebankinės įmonės bendradarbiauja su skolininkų baze. Prieš priimdami sprendimą suteikti paskolą, jie atidžiai patikrina mūsų kredito istoriją. Tuo pačiu gauti paskolą iš nebankinės įmonės vis tiek yra daug lengviau nei skolintis pinigus iš banko. Priežastis yra ta, kad paskolų bendrovės neveikia pagal ribojančius bankų įstatymus, o tai joms suteikia didelę laisvę pasirinkti klientus. Žmonės, kurie bando pagerinti savo kredito istoriją, šiuo tikslu turėtų naudoti parabankus.

Tačiau prieš nusprendžiant kreiptis dėl nebankinės paskolos, turėtume suprasti, kad tik tokios paskolos, kurių grąžinimo laikotarpis yra ne trumpesnis kaip šeši mėnesiai, gali padėti pagerinti mūsų kredito istoriją. Be to, prieš pateikdami paraišką įsitikinkite, kad paskolų bendrovė bendradarbiauja su kitais internete ir pateikia paskolas kaip įrodymą.

Atkurdami teigiamą istoriją ir kreditingumą, nepamirškite kreiptis dėl minimalios sumos, kurią paskolų įmonė ar bankas gali pasiūlyti, jei kreipiatės dėl hipotekos. Taip pat labai svarbu neimti dviejų paskolų ar nebankinių darbo užmokesčio paskolų internetu tuo pačiu metu.Pateikti paskolų aprašymai nėra pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad informacija šiame puslapyje yra naujausia ir teisinga.
Šiame puslapyje nėra paskolų, tai tik finansų makleris. Mes neatsakome už jūsų sprendimus ir jų pasekmes.
visada turėtumėte perskaityti paskolos sutartį, patys patikrinti sąlygas ir sąlygas.
pirma-paskola.eu - Visos teisės saugomos. ®