Prima paskola - pirma-paskola.eu


atmesta-paraiska

"Kodėl buvo atmesta mano paskolos paraiška?"

Kodėl paraiška paskoloms internetu gali būti laikoma neigiama?

        Kas mus vilioja greitomis paskolomis iki atlyginimo internetu? Maksimalus patogumas pateikiant paraišką neišeinant iš namų, pateikiant krūvą įvairių pažymų ir laukiant sprendimo skirti finansinę paramą. Be to, pranašumas bus didelis paskolų sumų prieinamumas - nuo mažų iki kelių šimtų zlotų iki gana didelių, turinčių tris nulius. Tačiau gaunant finansinę paramą nėra neįprasta susidurti su įvairiomis kliūtimis. Kodėl pirmiausia turėtumėte suvokti, kokios įvairios gali būti paskolos paraiškos atmetimo priežastys? Susipažinkime su jais šiek tiek iš arčiau, kad būtume iš anksto pasiruošę viskam, kas įmanoma.

Dažniausia paskolos paraiškos atmetimo priežastis vis dar yra nepakankamas potencialaus kliento kreditingumas. Taigi gali būti, kad neigiamą sprendimą paveiks tokie veiksniai:
• paskolos gavėjo amžius (dauguma paskolų bendrovių kreipiasi dėl savo pasiūlymo 21–70 metų klientams; tačiau bus ir tokių, kuriems paskola taikoma iki 18 metų amžiaus)
• bloga paskolos gavėjo kredito istorija (įtraukimas į tokius registrus kaip Ekonominės informacijos biuras - InfoMonitor, Nacionalinis skolų registras - Kredito informacijos biuras
• paskolos laikotarpis, taip pat paskolos rūšis ir suma
• nepakankamai didelės pajamos arba nepakankamas sistemingas paskolos gavimas iš paskolos gavėjo (pajamų pažymėjimas ar suma nebus dažnai reikalingi, kai kreipiatės dėl visiškai mažos paskolos sumos)
• einamieji finansiniai ar kredito įsipareigojimai
Kreipiantis dėl paskolos bankininkystės įstaigoje, svarbiausias klausimas bus, kad potencialus paskolos gavėjas turėtų neterminuotą darbo sutartį - jei jos neturite, galite iš viso negauti didesnės paskolos ar paskolos. Didesnė tikimybė patvirtinti paskolos paraišką finansų įstaigose yra didesnė - čia pripažįstamas įdarbinimas, pagrįstas įgaliojimo sutartimi arba sistemingai gaunant išmokas, tokias kaip pensija, išėjimas į pensiją ar alimentai. Žinoma, tarp paskolų bendrovių yra ir tokių, kurioms nereikės stabilių pajamų - dėl tokios finansinės paramos galite kreiptis net į „Wonga“ ar „Extraportfel“.

Kredito paraiškos atmetimo priežastis taip pat gali būti neteisingai atliktas patikrinimo pervedimas Tai naudoja dauguma finansų įstaigų, norėdamos patvirtinti potencialaus kliento tapatybę. Todėl verta atsiminti, kad šis pervedimas turėtų būti atliekamas iš banko sąskaitos, užregistruotos potencialiam skolininkui - tai turėtų būti vienintelis jo savininkas. Todėl paraiška su pervedimu, padarytu pašte, iš įmonės sąskaitos ar iš banko sąskaitos, kurios bendraturtis esate, pvz., Su savo sutuoktiniu ar vaiku, bus įvertinta teigiamai. Čia verta atkreipti dėmesį į dar vieną detalę - kad patikrinimo pervedimo pavadinimas atitiktų paskolos sutartyje ar paskolos nuostatuose nurodytą pervedimo pavadinimo turinį. Todėl rekomenduojama nuodugniai perskaityti visų dokumentų, susijusių su finansinės paramos skyrimu, turinį.

Ar gali paskolos paraiškos atmetimo priežastis būti anksčiau negrąžintos paskolos negrąžinimas toje pačioje nebankinėje įstaigoje? Žinoma, kad gali. Dauguma kreditorių taiko šį principą, kad vienoje įmonėje galima vykdyti tik vieną paskolą. Todėl jūs galite kreiptis dėl kitos paskolos tam tikroje įmonėje tik sėkmingai grąžinę anksčiau turėtą paskolą.

Kitas nepalankaus paskolos paraiškos svarstymo pavyzdys - melagingų asmens duomenų pateikimas pildant paskolos paraišką. Per dideles išpūstas pajamas finansų įstaiga gali greitai patikrinti - taigi neverta per daug fantazuoti. Na, nebent mums tikrai nerūpi greitai gauti net gana didelę finansinę paramą saugių paskolų, mokamų paskolų dieną, pavidalu.

Nepaisant to, kad vienoje finansų įstaigoje mūsų paskolos paraiška buvo atmesta, verta bandyti kitoje paskolų bendrovėje. Tačiau pirmiausia reikia atmesti, kad atmetimo priežastis nebuvo viena iš aukščiau paminėtų. Jei jis buvo, neverta daryti tos pačios klaidos du kartus - nes išmintingas lietuvis mokosi iš žalos, geriausia - savo.
Reikia atidžiai išnagrinėti galimas paskolos atmetimo priežastis - paprastai paskolų bendrovės neinformuoja savo klientų apie tai, kodėl jų paraiška buvo atmesta. Taigi, sužinok daugiau.Pateikti paskolų aprašymai nėra pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad informacija šiame puslapyje yra naujausia ir teisinga.
Šiame puslapyje nėra paskolų, tai tik finansų makleris. Mes neatsakome už jūsų sprendimus ir jų pasekmes.
visada turėtumėte perskaityti paskolos sutartį, patys patikrinti sąlygas ir sąlygas.
pirma-paskola.eu - Visos teisės saugomos. ®