Prima paskola - pirma-paskola.eu


Kas yra antstolis?

Kas yra antstolis? Ką gali imtis antstolis?

        Teismo antstolis yra rajono teismuose dirbantis valstybės pareigūnas. Teisinis pagrindas, apibrėžiantis jo profesines kompetencijas, yra 1997 m. Rugpjūčio 29 d. Aktas dėl teismo antstolių ir vykdymo. Jo pagrindinis uždavinys yra vykdyti antstolių mirties bausmes ne tik savo teritorijoje, bet ir visoje Lenkijoje. Antstoliai, kuriems suteikta vykdymo sąlyga, yra nukreipti į antstolį ir juos perduoda kreditoriai. Antstolis, patvirtintas teismo nutartimi, jų prašymu pradeda vykdymo procedūrą prieš skolininką.

        Antstolis daugiausia dirba vykdydamas teismo sprendimus ir susigrąžindamas skolininkų mokėtinus finansinius įsipareigojimus, sukurtus dėl nesumokėtų paskolų ar sąskaitų (sąskaitų faktūrų).

        Antstolis negali būti niekas. Kad būtų galima kalbėti apie galimybę vykdyti šią funkciją, antstolio kandidatas turėtų atitikti visas šias sąlygas. Turėtų būti:
1. Lietuvos pilietybė
2. pilnas teisinis veiksnumas
3. Gera reputacija
4. negali būti nubausta - tiek už mokesčių pažeidimus, tiek apie juos suprantama
5. negali būti įtariama - nei dėl mokesčių pažeidimo, nei patraukta baudžiamojon atsakomybėn už viešąjį kaltinimą
6. aukštojo mokslo studijų baigimo diplomą ir teisės magistro laipsnį arba diplomą, įgytą užsienio teisės mokykloje, pripažintą Lenkijoje,
7. pilnas pajėgumas atlikti antstolio pareigas
8. atlikti antstolio vertinimą ir pateikti antstolio egzaminą (atleidimas nuo šių gairių taikomas teisėjams, prokurorams, advokatams, notarams, teisininkams ir asmenims, atlikusiems atitinkamas paraiškas, susijusias su minėtų profesijų atlikimu)
9. turi ne mažiau kaip 26 metus
10. minimalus 2 metų darbo pažymėjimas kaip antstolis antstoliui.

Antstolis gali inicijuoti vykdymo procesą tais atvejais, kai:
• susitaikymas
bus sudarytas teisme • turi arbitražo sprendimą arba susitarimą, sudarytą toje teisme
• atsiskaitymas buvo atliktas prieš tarpininką
• turi galiojantį teismo sprendimo apdovanojimą


        Kaip antstolis veikia, priklauso nuo kreditoriaus pasirinkimo. Taigi gali atsitikti, kad antstolis, vykdydamas savo pareigas, perims skolininko banko sąskaitą, perims dalį atlygio už darbą, taip pat perima skolininko turimą turtą ir kilnojamąjį turtą. Įdomu tai, kad vykdymas taip pat gali būti taikomas ir kitiems reikalavimams, kitoms nuosavybės teisėms, išlaikymo išmokoms, taip pat jūrų laivams.

Kas gali būti antstolis?
Antstolis gali padaryti daugiau nei skolų surinkėjas, tačiau šios sąvokos neturėtų būti sumaišytos. Antstolis gali įvykdyti skolininko pajamas, kilnojamąjį turtą ar nekilnojamąjį turtą. Ji taip pat gali naudoti teisę atidaryti pagal privalomą skolininko namų ar buto durų. Todėl jo kompetencija yra platesnė už rodiklį ir leidžia greičiau ir veiksmingiau susigrąžinti kreditorių pinigus.

Taip pat antstolio pareiga yra pateikti pranešimus ir teismo pranešimus, kuriems reikalingas patvirtinimas apie gavimą. Viešasis pareigūnas taip pat nagrinėja turto inventorizaciją ir užstatą tais atvejais, kai su juo susiję reikalavimai yra galiojantys. Jis taip pat gali būti susijęs su skolininko turto vertinimu ir informacijos apie temą gavimą atskiri šio turto komponentai: skolininko, nuosavybės teise priklausančių transporto priemonių, žemės ar nekilnojamojo turto banko sąskaitų būklė.
Pateikti paskolų aprašymai nėra pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad informacija šiame puslapyje yra naujausia ir teisinga.
Šiame puslapyje nėra paskolų, tai tik finansų makleris. Mes neatsakome už jūsų sprendimus ir jų pasekmes.
visada turėtumėte perskaityti paskolos sutartį, patys patikrinti sąlygas ir sąlygas.
pirma-paskola.eu - Visos teisės saugomos. ®