Prima paskola - pirma-paskola.eu


hipotekos

Kas yra atnaujinamoji paskola? Apyvartinės paskolos pavyzdys.

Apyvartinė paskola yra paskola , suteikianti galimybę mums pasinaudokite paskola, kai tik grąžinsime ankstesnę. Grąžinus tam tikrą paskolos dalį, ši suma vėl tampa mums prieinama „pasiskolinti“. Praktiškai tai atrodo taip: Maksimali suma, kurią galiu paimti atnaujinamąją paskolą, yra 2000 eur, aš visa tai skolinuosi ši suma po dviejų savaičių grąžina ¾ paskolas. Praktiškai tai reiškia, kad šie 1500 eurų vėl yra mano kredito žinioje. Šios paskolos paprastai imamos trumpam laikotarpiui. Tokios paskolos pavyzdys yra kreditinė kortelė - lėšas galime panaudoti iki tam tikros ribos, po kurios mes esame įpareigoti jas grąžinti per nustatytą laiką.

        Šios sąvokos nereikėtų painioti su sąskaitos overdraftu, kuris paprastai yra daug mažesnis ir nereikalaujantis pasirašyti jokių sutarčių. Nebankinė paskola su atnaujinamomis bazėmis yra labai įdomus pasirinkimas žmonėms, kuriems reikia staigios pinigų injekcijos. Bankas ima mokestį už tokios paskolos pradėjimą. Tokių paskolų sumos skirtinguose bankuose skiriasi. Palūkanų norma atnaujinamai paskolai su bazėmis nėra labai aukšta, tačiau nepalyginama su nemokamomis paskolų dienomis, kurių mokėjimas yra 0%. Kai kurie bankai iš viso neima mokesčio, jei, pavyzdžiui, paskola neviršijo tam tikros sumos arba jei ji buvo grąžinta labai greitai. Kokia bus palūkanų norma, palūkanos , komisiniai ir kiti mokesčiai, priklauso nuo turimos sąskaitos tipo, turimo kredito limito. Šie veiksniai, savo ruožtu, priklauso, be kita ko apie mūsų kreditingumą, įrašus duomenų bazėse ar atlyginimo dydį bei darbo sutarties tipą.

        Atsinaujinančios paskolos pasiūlymas galimas ne visų tipų sąskaitoms, dažnai nėra studentų sąskaitų. Norėdami parodyti, kaip viskas veikia, pateiksiu atnaujinamų paskolų pasiūlymą iš pavyzdinio banko (šiuo atveju mBank). Apyvartinė paskola šiame banke yra aktyvuota 12 mėnesių laikotarpiui su galimybe ją pratęsti dar metams. Tokio limito suma svyruoja nuo 500 iki 150 000 PLN. eurų. Ši suma, be kita ko, priklauso kiek laiko mes turime banko sąskaitą ir mūsų kreditingumą . Mes galime skirti atnaujinamąją paskolą bet kam, ko tik norime. Lėšos iš paskolos yra mūsų sąskaitoje kaip mūsų pačių lėšos. Paskola galime naudotis tik tada, kai savo sąskaitoje turime mažiau nei 2000 eur, šią sumą galime greitai pasiskolinti internetu, tačiau verta atsiminti apie paskolų internetu atlyginimus. Mes mokame palūkanas tik už tą sumą, kurią panaudojome, - ne už visą sumą, kurią turime. Žinoma, kiekvienas bankas mums gali pasiūlyti vis kitokį. Paskolas internetu, pavyzdžiui, „vivus“, taip pat galima refinansuoti, tai reiškia, kad grąžinimo terminas paprastai atidedamas vienu mėnesiu, tačiau tai yra siejama su refinansavimo išlaidomis.

Kalbant apie atnaujinamųjų paskolų privalumus ir trūkumus, verta atkreipti dėmesį į:

Privalumai:

- atnaujinamas, t. y. galimybė daug kartų naudoti suteiktą paskolą, nepasirašant naujų sutarčių.
- mokame palūkanas tik už tą sumą, kurią panaudojome
- kiekviena paskolos grąžinimas padidina naudojamos paskolos sumą
- atidedant grąžinimo datą, mums laikas užsidirbti.
- tai puikus pasirinkimas, jei mums reikia lėšų trumpam laikotarpiui.
- nereikia jokių nereikalingų formalumų, kai norime paimti kitą paskolą.
- atnaujinamosios paskolos paprastai yra pigesnės nei kitos paskolos ir paskolos

Trūkumai:
- žmonės, turintys gerą kreditingumą, gali pasirinkti tokią paskolą, tai nėra galimybė visiems
- kredito limitas priklauso nuo mūsų pajamų dydžio.
- mes galime klaidinti paskolos lėšas kaip savas ir išleidžiame per daug pamiršdami, kad turėsime jas grąžinti, todėl turite protingai naudoti šią parinktį
Pateikti paskolų aprašymai nėra pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad informacija šiame puslapyje yra naujausia ir teisinga.
Šiame puslapyje nėra paskolų, tai tik finansų makleris. Mes neatsakome už jūsų sprendimus ir jų pasekmes.
visada turėtumėte perskaityti paskolos sutartį, patys patikrinti sąlygas ir sąlygas.
pirma-paskola.eu - Visos teisės saugomos. ®