Prima paskola - pirma-paskola.eu


debetas

Kas yra debetas?

        Debetas - tai neigiamas banko sąskaitos likutis, dėl kurio iš sąskaitos išleidžiama daugiau lėšų nei buvo. Kiekvienas bankas individualiai nustato, kiek laiko galime turėti debeto sąskaitoje, didžiausia tokio debeto suma ir palūkanų norma. Tai priklauso nuo tokių veiksnių, kaip mes uždirbame, kokios rūšies turime darbo sutartys, kiek senų mes esame arba kiek žmonių išlaikome. Šiandien debeto taikymas gali būti organizuojamas internetu. Dažniausiai toks prašymas klientai gali būti patalpinti banke ne trumpiau kaip 3 mėnesius. Tada įsipareigojame grąžinti sumą kartu su palūkanomis.

        Svarbu atskirti atnaujinamąją paskolą ir debetą. Nors šie reiškiniai yra panašūs, jie labai skiriasi. Overdrafto atveju mes nepasirašome jokios paskolos sutarties, informacija apie mūsų debeto sąlygas yra įtraukta į sutartį. Jie taip pat skiriami pagal galimą skolą, nes debeto atveju jis yra daug mažesnis. Tai yra lėšos išlaidoms „tik tuo atveju“, paprastai iki tūkstančio zlotų. Žinoma, nuolatiniai klientai, turintys gerą kreditingumą, gali suskaičiuoti iki kelių ar kelių dešimčių tūkstančių zlotų. Taigi galite apibrėžti debetą kaip įprastą pinigų sumą, kurią bankas suteikia mums. Ne visi bankai siūlo debeto parinktį. Dažniausiai galite atlikti debetą per ilgą laiką, nes bankas sudaro komisinį mokestį, kuris, žinoma, yra kiekvieno banko individualus klausimas. Debetą sumokame su palūkanomis. Jei viršysime šį terminą, pridėsime papildomus mokesčius. Tokią „paskolos“ formą mes galime imtis daug kartų, nebent bankas atsisakytų tokios galimybės. Bankas suteikia arba atsisako atlikti debetą pagal mūsų kreditingumą, kurį jis vertina pagal mūsų banko sąskaitos istoriją. Tik gebant gauti debetą nemokamai, mokesčiai pasirodo tik tada, kai jį naudojame. Todėl neįmanoma paslėpti, kad tokia galimybė yra ideali galimybė tiems žmonėms, kuriems reikalingas greitas pinigų įpurškimas bet kokiam tikslui. Jei praėjus kelioms dienoms iki apmokėjimo baigėsi grynųjų pinigų, kai kurie įvykiai atėjo, turime nusipirkti ką nors dovanos - verta naudoti šią parinktį. Tačiau turite prisiminti, kad tai nėra pigus verslas. Būtina patikrinti grąžinimo datas. Paprastas tokio reiškinio pavyzdys - mano sąskaitoje turiu 1,500 Eur. Turiu debeto parinktį iki 300 Eur, todėl mano sąskaitoje turiu 1800 Eur. Tai mėnesio pabaiga, kelias dienas mokėti, ir aš baigiau visą išmokėjimą (1500 Eur), bet vis dar turiu 300 zlotų nuo debeto. Taigi aš jį išleidžiu ir mano sąskaitos būklė yra 0. Aš žinau, kad praktiškai tai reiškia, kad aš esu raudona. Pirmąją mėnesio dieną gaunu išmoką, todėl mano sąskaitoje turiu 1500 eur. Iš kurių tik 1200 Eur yra mano, likusi dalis yra debetas, kurį galiu, bet neturiu naudoti.

        Kur galime gauti tokį debetą? Pavyzdžiui, „Inteligo“ siūlo debeto parinktį iki 2000 eurų. ING, mes gausime 1500 eurų debetą į pagrindinę sąskaitą. Pekao S.A. mes galime tik suskaičiuoti į 200 eurų debetą. „Millenium“ bankas yra 3500 Eur. ING dešimtys tūkstančių. Toks debetas paprastai yra palūkaninis nuo 11,5 iki 20% per metus, priklauso nuo banko, sąskaitos tipo ir debeto sumos. Taigi, jei mes reguliariai atliekame mokėjimus į jūsų sąskaitą, galime naudoti debeto parinktį.

        Jei sukauptos palūkanos, neigiamas likutis viršija didžiausią, ty maksimalų debetą, bankas informuoja mus apie būtinybę sumokėti pinigus į banko sąskaitą. Paprastai užtrunka apie savaitę, jei neturiu pinigų skolai grąžinti, galime pasinaudoti greitu ir svarbiausiu nemokamu greitu patikrinimu internetu, kuris padės mums išvengti debeto sutarties, taigi ir būtinybės grąžinti visą skolą. Todėl būkite atsargūs ir atidžiai stebėkite grąžinimą, išlaidas ir įsipareigojimus, kad nepatirtumėte daug didesnių sumų.

        Niekada nepamirškite, kad debetas yra paskola, kuri iš tikrųjų yra padaryta ir kuri vis dar moka mus palūkanomis, kuo didesnė suma, tuo greičiau grąžinimo likutis padidėja. Verta turėti finansinį perteklių ir nenaudoti tokio tipo banko paslaugų.Pateikti paskolų aprašymai nėra pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad informacija šiame puslapyje yra naujausia ir teisinga.
Šiame puslapyje nėra paskolų, tai tik finansų makleris. Mes neatsakome už jūsų sprendimus ir jų pasekmes.
visada turėtumėte perskaityti paskolos sutartį, patys patikrinti sąlygas ir sąlygas.
pirma-paskola.eu - Visos teisės saugomos. ®