Prima paskola - pirma-paskola.eu


hipotekos

Kas yra hipoteka?

        Hipoteka yra ilgalaikė banko paskola, dažniausiai naudojama finansuoti nekilnojamojo turto statybą ar pirkimą fiziniai asmenys. Užstatas tokiai paskolai yra hipoteka ar ribota nuosavybės teisė į nuosavybė. Tai yra pagrindinis saugumas, bet ne tik. Skolininkas garantuoja esamą ir būsimas turtas ir pajamos. Laikinosios užtikrinimo formos iki hipotekos nustatymo paprastai yra kredito draudimas, laidavimas arba vekselis.

        Esant tokiai situacijai, kai paskolos gavėjas parduoda turtą ir tai keičia savininką, tai nepakeis banko padėties, nes hipoteka yra visam laikui susijusi su turtu, o ne su asmeniu, kuris imasi paskolos. Be kita ko, gali būti naudojama hipoteka įjungta:
• Vienos šeimos namo pirkimas,
• Būsto pirkimas, įskaitant komunalinio maišymo, įmonės buto, kooperatinio buto pirkimą,
• Namo statyba,
• Vienbučio namo antstatas, rekonstravimas ar išplėtimas,
• Negyvenamųjų patalpų pakeitimas gyvenamosiomis,
• Nekilnojamojo turto atnaujinimas ar modernizavimas,
• Kitų bankų aukščiau išvardintiems tikslams suteiktų paskolų grąžinimas.

Kuo skiriasi hipotekos ir būsto paskolos?

        Svarbu nepainioti hipotekos su būsto paskola. Skirtumas tarp jų yra tas, kad būsto paskola suteikiama perkant vienbučius namus, butus, vasarnamius ir pan., O hipoteka taip pat gali būti suteikiama namo statybai, buto atnaujinimui ar sklypo pirkimui.
Su hipoteka susijusios išlaidos yra:
• Bankiniai komisiniai,
• hipotekos nustatymas, t. Y. Teismo įtraukimas į žemės ir hipotekos registrą esant tokiai situacijai, kai minėtas turtas neturi žemės ir hipotekos registro, išlaidos, susijusios su jo įsteigimu,
• Notaro išlaidos,
• Draudimas nuo atsitiktinių įvykių ir gyvybės draudimas, perduotas bankui.

Hipotekos rūšys

        Hipotekinių paskolų paskirstymas paprastai susijęs su valiutos rūšimi, paskolos tikslu, palūkanų rūšimi ir paskolos įmokų rūšimi. Dėl valiutos tipo mes išskiriame PLN paskolą, kurios paskolos įmoka priklauso tik nuo paskolos palūkanų normos ir paskolos užsienio valiuta. Paskola užsienio valiuta yra imama užsienio valiuta ir tokiu atveju skola yra konvertuojama į nurodytą paskolos valiutą, o palūkanų norma priklauso nuo tos valiutos palūkanų normos tarpbankinėse rinkose. Todėl paskolos įmoka priklauso ne tik nuo paskolos palūkanų normos, bet ir nuo valiutos kurso. Dėl hipotekos tikslo galime suskirstyti į: tradicinę hipoteką, suteiktą nekilnojamojo turto įsigijimui, statybai ir hipotekai, t. Y. Paskolą, skirtą finansuoti nekilnojamojo turto pirkimą iš vystytojo ar namo statybai, refinansavimo paskolą - paskolą, naudojamą ankstesnei hipotekai grąžinti. kitame banke - konsolidavimo paskola, t. y. paskola, skirta sumokėti kelias vartojimo paskolas, ir tiesiog hipotekos paskola - hipoteka užtikrinta paskola, kuri gali būti naudojama bet kokiems tikslams.
Imtis hipotekos yra sprendimas metų, o kartais ir visą gyvenimą, tad ką turėtume daryti prieš priimdami tokį sprendimą? Pirmasis žingsnis turėtų būti mūsų finansinė diagnozė, nes turėtume galvoti apie tai, ką galime padaryti. Verta patikrinti jūsų kredito būklę ir susisiekite su banko patarėju. Kitas žingsnis - įvertinkite sumą, kurią norite pasiskolinti iš banko. Būtina atsižvelgti į visas išlaidas, tokias kaip buto / namo apstatymas, nes jūs turite atsižvelgti į tai, kad mes negausime kitos paskolos. Privalumas yra tas, kad nepaisant hipotekos, mes vis dar galime gauti nemokamas paskolas iki atlyginimo internetu, teigiamam sprendimui suteikti nebankinę paskolą internetu nedaro įtakos trumpalaikiai ir ilgalaikiai įsipareigojimai. Taip pat turėtume atlikti tam tikrus tyrimus bankuose ir rasti mums geriausią pasiūlymą. Taip pat pravartu iš anksto žinoti, kokių dokumentų bankas pareikalaus iš mūsų.
Pateikti paskolų aprašymai nėra pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad informacija šiame puslapyje yra naujausia ir teisinga.
Šiame puslapyje nėra paskolų, tai tik finansų makleris. Mes neatsakome už jūsų sprendimus ir jų pasekmes.
visada turėtumėte perskaityti paskolos sutartį, patys patikrinti sąlygas ir sąlygas.
pirma-paskola.eu - Visos teisės saugomos. ®