Prima paskola - pirma-paskola.eu


Kas yra hipotekos

Kas yra hipoteka?

        Jei galite palyginti hipoteką su kažkuo, kad galėtumėte geriau paaiškinti savo veiklą, tai tiesiog įkeitimas. Pasirinkus šią galimybę, užuot mokėję už ką nors iš karto, nes, pvz., Mes neturime tiek daug pinigų su mumis, mes ką nors prieš tai. Tai gali būti laikrodis, striukė, telefonas, juvelyriniai dirbiniai - viskas, kas vertinga vienu metu. Tokiu atveju asmuo, su kuriuo mes turime skolą, turi garantiją, jei negrąžiname, o skolininkas yra motyvuotas mokėti skolą, kad susigrąžintų įkeistą objektą.

Hipoteka yra tik kažkas tokio paties tipo, bet apima ir nekilnojamąjį turtą. Pavyzdžiui, yra kažkas panašaus į hipoteką. Atsižvelgdami į paskolą, mes įkeičiame jūsų turtą, kad kreditorius gautų užstatą skolos nemokėjimo atveju. Tokiu atveju kreditorius, gavęs teismo sprendimą ir padedant antstoliui, turi teisę perimti skolininko turtą.
Hipotekos objektas gali būti nekilnojamasis turtas arba kooperatyvo nuosavybės teisė. Įdomu tai, kad gali būti imamas hipotekos užtikrintas hipotekos mokėjimas, ty, mes įkeičiame turtą, pvz., Mūsų skolininko butą, o tai reiškia, kad nemokėdami skolos pervedame skolininko hipotekos teisę į mūsų kreditorių.

Hipotekos rūšys

        Yra keletas hipotekos tipų, kurie bus aptarti čia. Pirmas pavyzdys čia yra ribotas hipotekos kreditas. Tokia hipotekos forma nebėra įmanoma nuo 2011 m. Tačiau iki tos datos įsteigtos hipotekos vis dar veikia ir nustoja galioti, rodomos žemės ir hipotekos registruose. Šis hipotekos tipas grindžiamas neegzistuojančiu turtu, kuris turi būti sukurtas ateityje arba kurio vertė yra neribota. Šiuo atveju kreditorius pasirenka pinigų sumą, kuri jam patenkins galimą turto vykdymą.

Kombinuota hipoteka yra atvejis, kai viena hipoteka apima keletą savybių su vienu reikalavimu. Tokiu atveju kreditorius, skolininko skolų nemokėjimo atveju, gali rinktis iš apsunkinto nekilnojamojo turto, kuris, jo nuomone, atitinka jo reikalavimus. Užstatas tokios hipotekos forma gali pakartotinai viršyti pretenzijų vertę. Mokymosi visą gyvenimą hipoteka, tai yra nuosavybės teisių į nekilnojamąjį turtą perdavimas įstaigai, kuri gaus visą savo teisę po to, kai nugaišus savininkui. Pagal tokį hipoteką bankas suteikia paskolą visą gyvenimą arba be palūkanų. Kapitalas iš kredito, jei jis yra apgalvotai naudojamas, pavyzdžiui, investuotas į ilgalaikį laikotarpį, jis gali iš tikrųjų grąžinti paskolą ir hipotekos atveju šiuo atveju bus tik papildomas kreditoriaus saugumas. Po įkeisto turto mirties turtas parduodamas.

Hipotekos pasekmės

- Jei skolininkas sumokėjo skolininkui skolą, hipotekos terminas baigiasi. Teisės hipotekos, išbrauktos iš žemės ir hipotekos registro, galiojimas baigiasi po 10 metų. Buvęs skolininkas gali paspartinti procesą, paprašydamas kreditoriaus deklaruoti, kad visos skolos buvo grąžintos.

- Tuo atveju, jei skolininkas neįvykdė savo įsipareigojimų, kreditorius gali kreiptis į teismą dėl hipotekos sukaupto turto vykdymo. Teismas nagrinės bylą ir, jei sprendimas yra galutinis, jis išduos vykdymo raštą, kuris kreditoriaus prašymu bus pakeistas į vykdytiną teisę. Vykdantysis pavadinimas turi būti pateiktas antstoliui, kuris rūpinsis vykdymu.
Pateikti paskolų aprašymai nėra pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad informacija šiame puslapyje yra naujausia ir teisinga.
Šiame puslapyje nėra paskolų, tai tik finansų makleris. Mes neatsakome už jūsų sprendimus ir jų pasekmes.
visada turėtumėte perskaityti paskolos sutartį, patys patikrinti sąlygas ir sąlygas.
pirma-paskola.eu - Visos teisės saugomos. ®