Prima paskola - pirma-paskola.eu


Kas yra reditine kortele

Kreditinė kortelė - kaip ją naudoti protingai?

        Beveik visų bankų pasiūlymuose galima rasti kreditines korteles. Jie turi daug privalumų, todėl yra daug sunkių rėmėjų. Kreditinės kortelės dėka mes gauname finansinio saugumo jausmą, taip pat galimybę pasinaudoti daugeliu patrauklių reklamų. Turime žinoti, kad pati kortelė nėra nei gera, nei bloga. Viskas priklauso nuo jo rankų. Išsiaiškinkime, kokie yra šio banko produkto privalumai ir kokie yra su tuo susiję pavojai.

Kas yra kredito kortelė?

        Pradžioje turite nustatyti, kas tiksliai yra kredito kortelės sąvoka. Turime ją atskirti nuo debeto kortelės, kuri pridedama prie mūsų banko sąskaitos. Kreditinė kortelė yra nepriklausomas banko produktas ir nėra priskirtas jokiai paskyrai. Debeto kortelė taip pat skiriasi nuo to, kad ne savo pinigus praleidžiame savo atveju, ir mes naudojame skolos limitą, kurį mums suteikė bankas. Kai mes išleidžiame visus pinigus į debeto kortelę, tai mums tampa beprasmiška, mes negalime už tai sumokėti, mes fiziškai neveikiame. Kreditinė kortelė leidžia mums išleisti daug pinigų, kuri yra ir palaima, ir prakeikimas.

Skirtingai nei debeto kortelė, kuri gali būti suteikta bet kuriam asmeniui, kuriančiam sąskaitą banke, kredito kortelę gali gauti tik atrinktieji. Bankai siūlo kredito korteles tokiomis pačiomis sąlygomis kaip ir paskolos. Norint juos gauti, turite turėti nuolatines pajamas ir gerą kredito istoriją. Tik tada bankas gali nuspręsti suteikti mums skolos limitą (kurio dydis priklausys nuo mūsų finansinių galimybių). Kas yra labai svarbu - iš kredito kortelės už iš anksto nustatytą laiką nėra mokama jokių palūkanų. Jei laiku sugebėsime sumokėti visą atsakomybę, mes neturime jokių išlaidų. Tačiau, kai mūsų kojos garbanos ir vėluojame susigrąžinti įsiskolinimus, bankas pradės mokėti palūkanas.

Kreditinės kortelės privalumai

        Žmonės, kurie supranta kredito kortelių mechanizmą, gali juo pasinaudoti. Pelnas daugiausia priklauso nuo konkretaus produkto. Kai kurie bankai garantuoja mums tam tikrą procentą pirkimų, kuriuos mes atlikome pasirinktose parduotuvėse. Taip pat nėra sandorių dėl kredito kortelių komisinių, kurios daugeliu atvejų atsiperka. Papildoma nauda yra tai, kad reguliarus ir savalaikis skolos grąžinimas kredito kortele yra patikimas būdas sukurti kreditingumą (visos šios operacijos kruopščiai registruojamos BIK).

Akivaizdus kredito kortelės privalumas yra didesnis saugumo ir finansinės laisvės jausmas. Jei mūsų viršininkas vėluoja sumokėti darbo užmokestį, ar neplanuotos išlaidos atsitiks mums, mes galėsime mokėti kreditine kortele ir mes neturėsime jokių išlaidų, jei skolą grąžinsime be palūkanų.

Daugeliui žmonių tokia kortelė yra susijusi su prestižu. Tai nėra prieinama visiems, tik žmonėms, turintiems gerą finansinę padėtį, todėl tai gerai.

Kreditinė kortelė - ką stebėti?

        Kreditinė kortelė turi tokius pačius trūkumus kaip ir daug privalumų. Daugeliu atvejų tai sukelia papildomų išlaidų, o tai yra bankų, kurie mums nieko nedaro ir kurie nori pirmiausia uždirbti, rankose. Pagrindinė su šiomis kortelėmis susijusi problema yra tai, kad daugelis žmonių juos laiko įprastomis mokėjimo priemonėmis, o ne paskutine išeitimi, kurią galima naudoti tik išskirtinėmis aplinkybėmis. Daugeliui iš mūsų, žinodamas, kad kortelėje yra keli ar net keliolika tūkstančių zlotų, tai yra pasiteisinimas daugiau pinigų. Todėl mūsų skola labai sparčiai auga. Tai nėra neįprasta situacija, kad visas konkretaus asmens mokėjimas yra skirtas kredito kortelės grąžinimui. Taigi, trumpas būdas patekti į skolų spiralę. Taip pat dažnai negalime laiku išspręsti savo įsipareigojimų. Pasibaigus neribotam laikotarpiui, turime mokėti daug daugiau, o tai reiškia, kad kortelė vietoj pelno pradeda generuoti nuostolius.

Turime žinoti, kad, nepaisant nemokamo laikotarpio, kortelė nėra visiškai nemokama. Savininkas privalo mokėti, inter alia, mokestį už jo išleidimą. Jei jis skirtas keliems žmonėms, turėsite įsigyti ir dublikatą. Bankai taip pat renka mėnesinius ar metinius kortelių mokesčius, kurie yra proporcingi skolos limitui (tačiau juos galima išvengti, kai tenkinamos tam tikros sąlygos - pavyzdžiui, atliekant tam tikrą operacijų skaičių su jų naudojimu). Be to, jums gali tekti mokėti už jūsų kredito kortelės draudimą. Dėl paslėptų išlaidų, prieš atlikdami kreditinę kortelę, turėtumėte atidžiai išanalizuoti, ar toks sprendimas visiškai atsiperka.

Turime nepamiršti, kad neribotas laikotarpis taikomas tik grynųjų pinigų operacijoms. Kai turime atsiimti pinigus iš bankomato, mokėsime didelį komisinį mokestį, o palūkanos bus apmokestintos tą pačią dieną, kai atlikome sandorį. Kai mums reikia pinigų, daug geresnė idėja yra pervesti kai kurias lėšas iš kortelės į mūsų banko sąskaitą ir tada pasitraukti iš bankomato su debeto kortele, pridedama prie šios sąskaitos.

Kaip išeiti iš skolos kredito kortelėje?

        Ar kredito kortelė mums naudinga, ar ne, priklauso nuo daugelio veiksnių. Mūsų polinkiai yra labai svarbūs. Jei žinome apie save, kad mes turime problemų, susijusių su drausmės palaikymu, ir mes atsidursime skolose - atsisakysime kredito kortelės. Tai gali suteikti tik problemų. Esant didesniam pasitikėjimui vieni kitais, verta išnagrinėti įvairių bankų kredito kortelių pasiūlymus. Būtinai patikrinkite visas su jais susijusias išlaidas ir pasirinkite mums patraukliausią variantą. Gerai įsitikinti, kokios nuolaidos galime pasikliauti tam tikra kredito kortele. Kai norime grąžinti, pvz., Maisto produktams, įsitikinkite, kad jis galioja parduotuvėse, kuriose dažniausiai prekiaujame.

Labai svarbu reguliariai sumokėti savo kredito kortelės skolą. Geriausia tai daryti reguliariai. Jei sumokėjote už prekę ar paslaugą kredito kortele, tą pačią dieną galite pervesti pinigus iš mūsų privačios sąskaitos. Leiskite mums neleisti, kad padėtis, kai mūsų skola užima milžinišką mastą. Būtinybė greitai sumokėti įsipareigojimus leis mums žymiai atidžiau naudoti kortelę.

Kai norime būti 100% tikri, kad ne per daug praleisime, yra gera idėja nustatyti sandorio ribas. Patikrinkite savo kredito kortelę. Jokiomis aplinkybėmis mes neturėtume perduoti jų kitiems žmonėms. Jei ji yra nužudyta ar pavogta, nepamirškite kuo greičiau jį rezervuoti banke.
Pateikti paskolų aprašymai nėra pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad informacija šiame puslapyje yra naujausia ir teisinga.
Šiame puslapyje nėra paskolų, tai tik finansų makleris. Mes neatsakome už jūsų sprendimus ir jų pasekmes.
visada turėtumėte perskaityti paskolos sutartį, patys patikrinti sąlygas ir sąlygas.
pirma-paskola.eu - Visos teisės saugomos. ®