Prima paskola - pirma-paskola.eu


Kas yra skola

Kas yra skola?

        Skolos yra visos finansinės ar materialinės prievolės, atsirandančios dėl sutartinių santykių, nauda. Todėl jie reiškia neapmokėtus finansinius reikalavimus, kuriuos skolininkas turi kreditoriui, ty asmenį ar instituciją, kuri skolininkui skolino pinigus.

Skolų buvimas teigiamas tol, kol skolininkas negrąžina šių dabartinių finansinių įsipareigojimų, pvz., Mokėjimo dienos paskolų.
Tačiau nemokumo atveju skolos gali būti pervedamos trečiajai šaliai? Žinoma - viskas pagal meną. 519 ir pasirašius atitinkamą sutartį. Tačiau norint, kad tai įvyktų sėkmingai, būtina gauti kreditoriaus sutikimą perduoti skolą trečiajai šaliai.

Skolos - tai finansiniai ar materialiniai įsipareigojimai, atsirandantys dėl komercinės sutarties, susijusios su konkrečiomis tiekimo ar paslaugų teikimo sąlygomis, nurodant konkrečią mokėjimo datą, paskolos ar kredito sutartį arba teismo sprendimą, įskaitant administracinį teismą. Tačiau čia verta paminėti vieną esminį skirtumą - skola nėra perspektyvi veikla, kurios data dar nepasibaigusi. Tokia nauda yra profesionaliai apibrėžta kaip įsipareigojimas.Pateikti paskolų aprašymai nėra pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad informacija šiame puslapyje yra naujausia ir teisinga.
Šiame puslapyje nėra paskolų, tai tik finansų makleris. Mes neatsakome už jūsų sprendimus ir jų pasekmes.
visada turėtumėte perskaityti paskolos sutartį, patys patikrinti sąlygas ir sąlygas.
pirma-paskola.eu - Visos teisės saugomos. ®