Prima paskola - pirma-paskola.eu


Kas yra valstybes skola

Kas yra valstybes skola?

        Pagal apibrėžimą valstybės skola yra valstybės valstybės skola, ty valstybės finansų sektoriaus subjektų įsiskolinimo suma: valstybės iždas, vietos valdžios vienetai ir specialios paskirties lėšos vidaus kreditoriams. Šiame supratime valstybės skola bus nacionalinė skola. Skolos užsienio kreditoriams bus užsienio valstybės skola.

Tai šiek tiek paprasčiau ir suprantamesnė: visa valstybės skola bus vadinama valstybės skola. Ši skola didėja kartu su deficito atsiradimu, taigi - būtinybe patirti naujų išlaidų valstybei. Visa tai padengia padidėjusias išlaidas su šiomis paskolomis.

Apibrėžiant valstybės skolą „Samuelson“ ir „Nodrhaus“, tai bus „visi vyriausybės įsipareigojimai trumpesnių laikotarpių obligacijų ir paskolų pavidalu“.

Iš kur kilo valstybės skolos buvimas? Tai atsitinka, kai biudžeto deficitas yra per ilgas. Tai savo ruožtu yra susijęs su neigiamu skirtumu tarp išlaidų, įtrauktų į biudžetą, ir pajamų per tam tikrą laikotarpį. Valstybės skolos dydis taip pat padidės, kai viešosios išlaidos nenumatytoms aplinkybėms padidės, pavyzdžiui, dėl ekonomikos krizės ar stichinės nelaimės. Tokiose situacijose reikšmingas ekonominio aktyvumo sumažėjimas laikomas normaliu, o tai reiškia, kad pajamos iš valstybės biudžeto yra daug mažesnės. Esant tokiai situacijai, sunku patekti į skolos spąstus - tai tampa realia, kai vyriausybė vis daugiau ir daugiau naujų paskolų grąžins palūkanas už savo trumpalaikius įsipareigojimus.

Kalbant apie valstybės skolą, jos apibrėžimus ir priežastis, reikėtų nurodyti, kaip ją spręsti. Ir čia centriniam bankui bus naudinga suteikti įvairias paskolas - nuo trumpalaikių iki ilgalaikių, taip pat vertybinių popierių išleidimą ar pardavimą, įskaitant trumpalaikius iždo vekselius, vidutinės trukmės T obligacijas arba ilgalaikes obligacijas.
Pateikti paskolų aprašymai nėra pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad informacija šiame puslapyje yra naujausia ir teisinga.
Šiame puslapyje nėra paskolų, tai tik finansų makleris. Mes neatsakome už jūsų sprendimus ir jų pasekmes.
visada turėtumėte perskaityti paskolos sutartį, patys patikrinti sąlygas ir sąlygas.
pirma-paskola.eu - Visos teisės saugomos. ®