Prima paskola - pirma-paskola.eu


hipotekos

Kas yra vartojimo kreditas?

Vartojimo paskola yra paskola, teikiama asmeniniams tikslams, o ne kaip verslo ar profesinės veiklos dalis. Pagal įstatymą maksimalus vartojimo kredito suma Lenkijoje yra 255 550 PLN arba jo ekvivalentas kitomis valiutomis. Tai taikoma bet kokio tipo paskolai, nepriklausomai nuo to, ar ji yra piniginė paskola, būsto paskola ar sąskaitos pereikvojimas.

        Lietuvos įstatymuose šias paskolas reglamentuoja atitinkamas įstatymas. Remiantis šiuo įstatymu, vartojimo kreditas laikomas
• Paskolos sutartis.
• Paskolos sutartis, kaip apibrėžta bankų įstatyme.
• Atnaujinama paskolos sutartis.
• Paskolos sutartis su trečiąja šalimi.
• Susitarimas dėl atidėto mokėjimo, jei dėl to skolininkas patiria papildomų išlaidų.

        Vartojimo kredito sutartis turi būti sudaryta raštu. Tokiame susitarime turi būti:
• Skolininko ir skolintojo duomenys.
• Paskolos grąžinimo terminas ir kaip ji bus išmokėta bei grąžinta.
• Paskolos sutarties trukmė.
• Bendra paskolos suma, paskolos suma ir sukauptos papildomos išlaidos.
• Apibrėžkite suteikiamos paskolos rūšį.
• paskolos palūkanų norma ir metinė palūkanų norma.
• Palūkanų grąžinimo taisyklės, grąžinimo sąlygos.
• Informacija apie papildomas išlaidas, kurias turėsime padengti, įskaitant komisiniai ir marža.
• Informacija apie paskolos gavėjo nemokėjimo pasekmes ir informaciją apie galimybę išmokėti paskolą anksčiau laiko.
• Informacija apie paskolos užtikrinimą, jei yra kokių nors užstatų.
• Informacija apie galimybę nutraukti sutartį ar ją nutraukti.


        Paskolos gavėjas turi teisę atsisakyti paskolos sutarties per 14 dienų nuo sutarties sudarymo ir vienintelės tada patirtos išlaidos yra palūkanos už tą laikotarpį.  Verta atkreipti dėmesį į vartojimo ir vartojimo paskolos skirtumą. Skirtumas yra paskolos tikslas. Vartojimo paskola   jis imamas bet kokiam tikslui, o vartojimo kreditas - konkrečiam tikslui, pvz., automobiliui įsigyti. 2016 m. Įsigaliojo nauji    nuostatomis, kurios, be kita ko, įvedė neviršija paskolos išlaidų palūkanų. Tai visos išlaidos, kurias vartotojas patiria dėl sutarties sudarymo    paskola be palūkanų. Buvo įvesta didžiausio tokių išlaidų dydžio formulė. Šie pakeitimai buvo įvesti siekiant išvengti vadinamųjų spiralom     skolos. Prieš sudarydamas vartojimo sutartį skolintojas turi tam tikrų įpareigojimų, tarp jų ir, bet neapsiribojantys: reklama - įstatymas nustato, kokia informacija      paskolos kainos atžvilgiu paskolos davėjas privalo į savo reklamą įtraukti kredito rizikos vertinimą, pagrįstą iš       reikalaujama, kad vartotojas skolintojas įvertintų kredito riziką, atsisakymą suteikti paskolą - reikalaujama pateikti skolintoją        informacija apie atsisakymo suteikti paskolą asmeniui, kuris kreipiasi dėl greitos paskolos, priežastį, jei atsisakymas atsirado dėl informacijos        apie duomenų bazėje esantį klientą įpareigojimas pateikti informaciją apie vartojimo paskolos sutartį iki jos sudarymo - aktas        nustato, kokia informacija turi būti pateikta klientui, sutarties projektas - klientas turi teisę gauti nemokamos paskolos dizainą        vartotojui, jei jis atitinka tokios paskolos gavimo sąlygas, šiame projekte turi būti visos paskolos suteikimo sąlygos.        Kreditorius taip pat privalo pateikti klientui visus paaiškinimus apie pasirašomą sutartį. Paskolos sutarties atveju        Vartotojas skolininkas taip pat turi teisę gauti nemokamą grąžinimo grafiką. Į šį tvarkaraštį turėtų būti įtraukta        grąžinimo terminai ir įmokos suma, atskaičius palūkanas ir kitas papildomas išlaidas. Taip pat verta paminėti, kad didžiąja dalimi         įstaigos gali kreiptis dėl vartojimo paskolų internetu.
Pateikti paskolų aprašymai nėra pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad informacija šiame puslapyje yra naujausia ir teisinga.
Šiame puslapyje nėra paskolų, tai tik finansų makleris. Mes neatsakome už jūsų sprendimus ir jų pasekmes.
visada turėtumėte perskaityti paskolos sutartį, patys patikrinti sąlygas ir sąlygas.
pirma-paskola.eu - Visos teisės saugomos. ®