Prima paskola - pirma-paskola.eu


Namų biudžeto taupymas

Kas yra namų biudžetas? Viskas, ką jums reikia žinoti apie namų biudžeto valdymą ir taupymą.

        Gebėjimas valdyti namų biudžetą yra labai svarbus visiems, nepriklausomai nuo to, ar jie turi išlaikomą šeimą, ar yra vienas. Mūsų išlaidų planavimas suteikia didelį saugumo jausmą, apsaugo nuo nereikalingo streso ir leidžia mums pasirengti įvairioms netikėtoms aplinkybėms. Didelis lenkų skaičius nežino, kiek ir ką jie praleidžia, jie taip pat neplanuoja savo pirkinių. Šios padėties pasekmė yra ta, kad jie beveik nesibaigia. Iš tiesų namų biudžeto valdymas yra labai paprastas. Tam reikia minimalių žinių ir šiek tiek savidraudos.


Jūsų namų biudžeto valdymas - kur pradėti?

        Asmuo, norintis sužinoti, kaip valdyti biudžetą, turėtų pradėti ieškoti jo išlaidų. Iki šiol geriausias būdas sužinoti, ką išleidžiame daugiausia pinigų, yra rinkti kvitus ir tada analizuoti jame esančią informaciją. Labai dažnai paaiškėja, kad didelė mūsų pirkimų dalis yra nereikalinga. Išlaidų analizė leido daugeliui žmonių atrasti, kad didelė jų darbo užmokesčio dalis skiriama saldumynams ir gazuotiems gėrimams, kurie ne tik nėra būtini, bet ir kenksmingi sveikatai ir figūrai. Tas pats pasakytina ir apie cigaretes, kurios sugeria didelę didelės dalies žmonių pajamų dalį ir neleidžia taupyti. Analizuojant išlaidas, daugelis žmonių staiga žino apie jų priklausomybės poveikį jų gyvenimui. Teigiama šios situacijos pusė yra ta, kad didžioji jų dalis nusprendžia mesti rūkyti.

Tam tikra visuomenės dalis (moterys dominuoja šioje grupėje) yra linkusios nekontroliuojamai apsipirkti. Jis susijęs su psichologiniu poreikiu. Moterys, daug dažniau nei vyrai, turi pirkti naujų dalykų, kai jaučiasi blogai. Tai yra veiksmingas būdas pagerinti nuotaiką. Deja, didžioji šių pirkimų dalis (ypač sezoninio pardavimo metu) yra visiškai nepagrįsta. Drabužiai su nuolaidomis dažnai nusileidžia į drabužių spintos apačią, ir daugelis moterų visai nešioja. Pajamų surinkimas ir išlaidų analizė gali veiksmingai apriboti tokio tipo pirkimus, arba bent jau padaryti, kad asmuo pasirinktų tikrai geros kokybės produktą, o ne tuziną ar nereikalingų pigių dalykų.

Nustatysime fiksuotas išlaidas

        Didžioji mūsų namų ūkio biudžeto dalis yra vadinamosios fiksuotos išlaidos, kurias visada galime numatyti. Tai apima dujų ir elektros energijos sąskaitas, interneto ir mobiliojo telefono prenumeratą, viešojo transporto bilietą, buto nuomą. Daugeliui žmonių išlaidos taip pat bus treniruoklių salė arba kino bilietai. Gerai žinoti, kiek reikia išleisti šiam mokėjimui ir užšaldyti reikalingus pinigus paskyroje. Negalime leisti lėšų pagrindiniams poreikiams. Esant tokiai situacijai, kai gerai žinome kiekvieną mėnesį patirtas išlaidas, tokios situacijos nebus, ir išvengsime nereikalingo streso.

Finansinės nuostatos dėl netikėtų išlaidų - pinigų taupymas

        Mes negalime prognozuoti visų išlaidų. Taip atsitinka, kad nepranešę svečiai aplanko mus, patiriame dantų skausmą ir turime sumokėti už stomatologą, jis įsiskverbia į skalbimo mašiną ir turėsime sumokėti už pataisymą. Yra daug tokių situacijų, be to, mes niekada nežinome, kada bus reikalingos papildomos lėšos. Nekelkite pavojaus, kad mes neturėsime pinigų be pinigų. Labai gera idėja nurašyti nenumatytas išlaidas iš ankstesnių mėnesių ir pridėti juos kartu. Tai leis mums numatyti sumą, kurią turime turėti be mūsų banko sąskaitos. Taupymas yra labai svarbus

Privaloma finansinė pagalvėlė

sutaupyti

        Tikriausiai kiekvienas asmuo, domėjęs taupymo ir namų biudžeto valdymo temomis, žino finansinės pagalvės sąvoką. Pagalvė yra tiesiog mūsų sąskaitos lėšos, kurios padės mums išlaikyti krizines situacijas. Tai nepakeičiama, kai mes susirgime, prarandame darbą, ar net sugalvojame, kad viskas išeina ir pradedame naują gyvenimą. Žinoma, kuo didesnė pagalvė, tuo geriau. Dėl to mes jaučiame saugesnius ir, be to, turime didesnį poveikį mūsų gyvenimui. Optimali situacija būtų priemonė, kuri leistų mums likti dvejus metus be darbo. Yra žmonių, kuriems atrodo nerealu gauti šiuos pinigus. Reikia prisiminti, kad viskas daroma nedideliais žingsniais. Būtų gera idėja kuo greičiau išsaugoti tam tikrą pajamų dalį, kad sukurtumėte finansinę pagalvę.

Taupome pinigus už indėlius

        Jei jau turime tam tikrą pinigų rezervą, gali būti laikas leisti jiems gyventi. Mes primygtinai rekomenduojame pasirinkti saugius taupymo metodus, kurie garantuoja pelną, ir sumažinti nuostolių riziką. Tokie metodai, be kita ko, apima taupymą banko indėliuose. Tai reiškia, kad skolinasi savo pinigus bankinei įstaigai tam tikrą laikotarpį (pavyzdžiui, metus), o po to gausite mūsų indėlį kartu su Jūsų interesais. Bankų indėlių atveju mes negalime pasikliauti dideliu procentiniu dydžiu - paprastai svyruoja 3 proc., Bet tai yra pelnas, kuris mums nieko nekainuoja. Verta pažymėti, kad indėliui deponuoti pinigai yra užtikrinami banko garantijų fondu. Bankroto atveju bankas įsipareigoja sumokėti iki 100 000 eurų. Nors mėnesio ar net metinio skalės procentas mums gali atrodyti neįtikėtinas, po kelių ar dešimčių metų pelnas yra labai didelis.

Vienuoliktas įsakymas - skolintis atsakingai!

        Jei norime pagaliau kontroliuoti savo finansus, turime išmokti skolinti atsakingai. Šiandien internetinių paskolų bendrovių pasiūlymai yra labai populiarūs. Šių tipų institucijos gali pasiūlyti mums paskolų mokėjimo dieną labai patraukliomis sąlygomis. Jie neabejotinai yra labai viliojanti, bet prisiminkime, kad jie pagerins tik tų, kurie turi finansinį likvidumą. Ne bankų įsipareigojimų nevykdymo paskolos suteikiamos labai greitai ir tai yra jų pranašumas prieš banko paskolas. Jei turėsime nenumatytą krizinę situaciją ir nedelsiant reikia pinigų - jie mums bus tikras išgelbėjimas. Deja, pernelyg greitas paskolas dažnai naudoja neatsakingi žmonės, neturintys finansinio likvidumo. Kai mes puikiai suprantame, kad vargu ar galime susitarti ir vos užtenka pakankamai pinigų mums iki mėnesio pabaigos - nebandykime įsiskolinti. Net geriausias įrodymas yra rimtas finansinis įsipareigojimas, kurį turėsite grąžinti. Priešingu atveju susidursime su nemaloniais padariniais.

Kai esate atsakingas skolininkas ir žinote, kad dešimtis dienų jūsų finansinė padėtis pagerės, galite lengvai pasiekti paskolą. Tačiau atminkite, kad šiandien rinkoje yra labai įvairūs pasiūlymai. Kai kurie iš jų yra daugiau, kiti mažiau palankūs. Prieš priimant sprendimą dėl bendradarbiavimo su konkrečia įmone, verta palyginti keletą ar net kelis dešimtys pasiūlymų. Taip pat labai tikslinga ieškoti įdomių reklamų, pavyzdžiui, pirmoji paskola nemokamai.Pateikti paskolų aprašymai nėra pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad informacija šiame puslapyje yra naujausia ir teisinga.
Šiame puslapyje nėra paskolų, tai tik finansų makleris. Mes neatsakome už jūsų sprendimus ir jų pasekmes.
visada turėtumėte perskaityti paskolos sutartį, patys patikrinti sąlygas ir sąlygas.
pirma-paskola.eu - Visos teisės saugomos. ®