Prima paskola - pirma-paskola.eu


kas spausdina pinigus

Kas Lietuvoje gali išleisti, spausdinti pinigus?

        Pinigų išleidimas ar spausdinimas Lietuvoje yra procedūra, leidžianti pagal XXI str. Konstitucijos 227 straipsnis. Įrašuose randama informacija, kad valiutos apyvartą gali spręsti tik viena valstybės institucija. Tai yra Lietuvos nacionalinis bankas. Jis turi teisę pagal 1 straipsnio 1 dalies nuostatas. Konstitucijos 227 straipsnis dėl pinigų išdavimo ir pinigų politikos nustatymo bei įgyvendinimo. Nacionalinis bankas tebėra valstybės centrinis bankas ir yra atsakingas už Lietuvoje galiojančių pinigų vertę

Lietuvos nacionalinio banko išleisti pinigai yra ne tik plačiai žinomi banknotai ar monetos, tai vienintelė mokėjimo priemonė Lietuvoje, bet ir kolekcinės monetos. Pastarasis gali būti ir sidabro, ir aukso, ir yra išduodamas paminėti pagrindinius valstybės įvykius. Kolekcinių monetų išleidimas vykdomas nuo 1960-ųjų, ir šios monetos yra leidžiamos pardavėjams ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Nacionalinis bankas nuo 1997 m. Išleido pinigus Lietuvos vertybinių popierių spaustuvėse S.A. Kita vertus, Lietuvos monetų kalykloje gaminamos mokėjimo monetos ir kolekcinės monetos.

Verta prisiminti, kad pinigų išdavimas ar spausdinimas Lietuvoje negali būti nagrinėjamas jokioje kitoje institucijoje nei Lietuvos nacionalinis bankas. Tai labai svarbi informacija visiems tiems, kurie gali atrodyti, kad turintys reikiamą įrangą, jie gali atspausdinti banknotus savo reikmėms ir tada juos sėkmingai pristatyti į bendrą apyvartą. Už tokį falsifikavimą 5–25 metų yra sunkių laisvės atėmimo bausmių.Pateikti paskolų aprašymai nėra pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad informacija šiame puslapyje yra naujausia ir teisinga.
Šiame puslapyje nėra paskolų, tai tik finansų makleris. Mes neatsakome už jūsų sprendimus ir jų pasekmes.
visada turėtumėte perskaityti paskolos sutartį, patys patikrinti sąlygas ir sąlygas.
pirma-paskola.eu - Visos teisės saugomos. ®